Skocz do zawartości


Ogłoszenie

Zapomniałeś loginu lub hasła napisz email do admistratora forum, nie zakładaj kolejnych kont!


Najbardziej lubiana zawartość


#391678 Ogłoszenia bieżące

Napisane przez Khalum w 18 luty 2017 - 11:55

W związku z tym, że Istarich i Imahir mylili się przez brak avatarów nawet w komnacie, administracja jednogłośnie postanowiła przydzielić im avatary zastępcze.

 

Imahir

 

Istarich
#367941 OPS na wesoło

Napisane przez Hologati w 04 wrzesień 2016 - 16:46

eg9wrxfon7sm.jpg
#382638 OPS na wesoło

Napisane przez Zireael w 21 grudzień 2016 - 23:16

Odkopałam na dysku, cieszcie oczy:
 

Spoiler

Autorem tekstu jest Maxi.
#380559 OPS na wesoło

Napisane przez Ograsek w 12 grudzień 2016 - 18:57

Spoiler
#388695 Co robimy z jego zwłokami?

Napisane przez Istarich w 29 styczeń 2017 - 00:19

Jeśli ktoś stracił rękę, Randal je zbiera.

 

Based Amputated Hands Merchant
#350490 Bany i Kary

Napisane przez Khalum w 09 luty 2016 - 22:43

Konto na forum: Antras

Konto w grze: Antras89

Ban permanentny na konto i klucz.

 

Uzasadnienie:

Punkty 5.6 oraz 12.7 Regulaminu Serwera w kontekście §7 Regulaminu Forum. Za wielokrotne i uporczywe zachowania względem innych graczy i członków Ekipy, podjęliśmy jednomyślnie decyzję o zbanowaniu na stałe.
#391728 a to mi się podobało....

Napisane przez Imahir w wczoraj, 00:08

Dziękuję wszystkim DMom z jakimi miałem przyjemność prowadzić globala o Czarnym Lodzie. Bez waszego prowadzenia jak i pomysłów ta kampania nigdy by się nie udała. Szczególnie podziękowania dla Brumczaka, który miał OLBRZYMI wkład w rozwój tego wątku. Bez niego byłby on nudny i pusty.

 

 

A także dziękuję graczom za uczestnictwo. Postaram się w max tydzień zrobić podsumowanie kampanii i o wszystkim co trzeba napiszę :D
#369362 OPS na wesoło

Napisane przez Dr. Brum w 15 wrzesień 2016 - 14:49

11 level idzie a ja z starym mieczem +1 już biegam którym już nic na moim levelu nie zabije więc po miesiącu expienia i AFCZenia jak MG nie patrzy dzięki którym zaoszczędziłem sztuki złota, poszedłem wczoraj do Enklawy Czerwonych kupić sobie porządną broń która starczy mi do epika. W sklepie CC znalazłem morgenstern. Solidne wykonanie, przystępna cena, obrażenia od pozytywnej energi- nie zastanawiałem się długo. Wróciłem z obuchem do domu, powymachiwałem nim po pokoju, poprzeglądałem się w lustrze i czułem dobrze. Jeszcze nazbierałem zwoi "Broni Wstrząsowej", żeby większą szanse na kryta mieć.
 
Dzisiaj poszedłem z swoją nową bronią do krypt. Czułem się dzięki nej bardziej pewny siebie, jak walczyłem nią w korytarzu to rzuciłem zaklęcie światła, żeby moi towarzysze lepiej widzieli jaką mam elegancką broń.
Po expie czekam na pod fontanną na Placu Aeris na questa a tu z Illithida wychodzi znany czempion Istavarski Logan Hazkun Nadrobour. Elegancko ubrany a nie w jakąś tam skórę barbarzyńską, z egzotycznych motywów to miał tylko na ręce taki tatuaż jelenia.
Popatrzył się na mnie, na mój obuch i podchodzi i zagaduje, czy ten morgenstern to jest ten z Enklawy CC za 13900,00 sz.
Ja mu zadowolony mówię, że tak panie Loganie, ten sam dokładnie, i że miło, że pan zauważył.
Logan na to powiedział tylko
>Śmieć
Mi szczęka opadła i nie wiem o co chodzi. Logan pyta, którego wyrazu nie rozumiem "śmieć" czy "śmieć". No to ja mówię, że obydwa rozumiem tylko nie wiem dlaczego tak mówi. Logan mówi, że dlatego, że tylko śmieć może nosić taką noobowską, biedacką broń. Że on do dzikich lasów Istavaru jeździł i tam po wojnie z Amnem Harfiarze i Kościół Ilmatera taką broń przysyłał dla biednych ludzi za darmo i nawet oni nie chcieli nią walczyć tylko sprzedawali u kupca. I że nawet było specjalne posiedzenie Sojuszu Lordów, że nie wolno podbitym narodom takiego gównianego oręża dawać, więc tam przestali wysyłać tylko do Enklaw Czerwonych.
Inni awanturnicy śmiechają pod nosami i się patrzą na moją broń, ja już gula w gardle i staram się jakoś na 4 karcie ekwipunku ją schować ale mam pełen. Ale jednak pomyślałem, że nie dam sobą pomiatać nawet Czempionowi Istavarskiemu i krzyczę na Logana, że on sam przecież obuchami czasem walczy więc nie ma prawa się do mojego cepa bojowego przychędażać.
Logan w śmiech i mówi, że obuchem to on walczy w Istavarze gdzie nie chce swoim braciom krzywdy zrobić a nie na Aeris gdzie co 5 metrów można na galaretowaty sześcian się natknąć albo innego Marvisa, i że po Aeris to on chodzi z porządną bronią i pokazuje mi swój bułat z jakimiś runami, zadziorami, Gith&Yanki i że nawet taką zdolność fabularną ma, że jak Amnijczyk w pobliżu jest to świeci. 
Ja nie daję za wygraną i krzyczę, że przecież on jest Synem Bożym i że ulubiona broń Bane'a ojca jego to też morgenstern więc dlaczego on mnie obraża. Logan na to, że z tym morgensternem Bane'a to heretycka propaganda Zhenarimu i Bane broń dobierał tylko żołnierską, i jakby teraz zszedł na ziemię znowu jak za czasów kłopotów i mnie z taką prostą bronią zobaczył to by mi w mordę rogami Jelenimi wjechał.
Ja cały czerwony, nie wiem co powiedzieć, ludzie ryczą ze śmiechu a Logan mówi, żebym się zachował jak honorowy wojownnik i ten Morgenstern sprzedał kupcowi od "Olore,Olore". No to biorę tą broń, cały już zaryczany bo tak mi było jej szkoda i rozpoczynam dialog z kupcem ale broni nie sprzedaję tylko obok stoję, żeby odejść jak Logan już pójdzie.
 
Stoję tak przy kupcu, aż AFK włączyłem, MG już na serwer wchodzi na questa, chciałem szybko dialog przerwać i wskoczyć na sąsiednią lokację ale jak się rzuciłem do znacznika to Logan mi zagrodził drogę i powiedział, żebym miał trochę godności. Sprzedałem broń, poszedłem na questa, nagrodę w złocie dostałem i biegiem lecę z powrotem broń odkupić. Grzebię w zakładkach, wszystko sprawdzam ale broni nie ma. Pytam awanturników co odgrywali na Placu, czy obucha któryś od kupca nie odkupił a oni mówią, że tak, że znany Czemipon Istavarski Logan Syn Jelenia tutaj był i kupił broń i powiedział, że jedzie na ryzykowną wyprawę do Uraderu i w sam raz będzie miał broń elegancką i niezawodną.
A ja będę do 21 levela machał mieczem +1.#370066 OPS na wesoło

Napisane przez Dr. Brum w 20 wrzesień 2016 - 16:34

Do mojej Enklawy chodzi Erlanith Dermont, znana paladynka rycerki i kobieta ciężarna. Pani Erlanith zawsze przychodzi do Enklawy w  napierśniku wykutym na Promenadzie Waukenn (pani Erlanith jest znanym miłośnikiem przyjaźni Aerisjańsko-Amnijskiej), z mieczem półtoraręcznym z adamantu, czerwonej kolczudze oraz uszytym w Silwood na miarę płaszczu nimfy +5. Skrzydła jej czerwone wyglądają jak oblane krwią miesieczną  lub posypane papryką, grzywa ruda niczym u Ifryta, a pani Erlanith - będąca w 11 miesiącu ciąży przechadzając się po Enklawie z wypiętą piersią i pozie amnijskiego oficera sprawia wrażenie jakby przybyła właśnie z Athkalaty z samym poleceniem Rady Sześciu w celu wymordowania Istavarskiej wioski.
Pani Erlanith znana jest z tego, że dba o to, co kupują jego współklienci. Zagląda ludziom do ekwipunków. Czasem pochwali, czasem zatroskana pokręci głową, czasem poradzi, gdy klient kupi broń z gównianego materiału z słabą kostką damage zamiast miecza półtorarecznęgo z adamantu.
Gdy Pani Erlanith wkracza do Enklawy, wielu klientów podąża za nią, aby zobaczyć, co Pani Erlanith kupi. Pani Erlanith chwyta czubkami palców miecz. Tłum milczy, aby po chwili szepnąć

Miecz z Wampirczą Regeneracją i obrażeniami od negatywnej, trzeba też kupić skoro Pani Erlanith kupuje

Innym razem pani Erlanith idzie na stoisko z esencjami. Tutaj sprawa jest prosta - kupuje esencje niegodziwości i anarchii, które firmuje swoim nazwiskiem.
Bardziej odważni podchodzą do pani Erlanith i pytają

Pani Erlanith, gdzie zakląć broń do +4?

Wtedy ona odpowiada

 

Sir musi się Pan udać do Podmroku i tam Illithid zaklina do +4. Byłam tam wielokrotnie i jestem stałym klientem dlatego polecam.

Powtarza też często pod nosem:

Niezbywalnym prawem każdego Istavarskiego barbarzyńcy jest zdechnąć w płomieniach jak podczłowiek którym jest.

Pani Erlanith kupuje też często różdżki zabójczej chmury oraz mikstury uzdrowienia, która nie tylko praktyczne - ale też tańsza niż mikstury u alchemiczki.
Ludzie często pytają:

Pani Erlanith najdroższa! Dlaczego różdżki zabójczej chmury? 

Państwo szanowni. Zabójczej chmury, gdyż mamy na półwyspie prawdziwe gniazdo szkodników Istavarskich. Na szkodniki Istavarskie rzucam zabójczą chmurę żeby zdychały w męczarniach na jakie zasłużyły ku chwale Amnu. Dbajcie Państwo o czystość rasową, gdyż Istavarczycy chędożą się z orkami i jak twierdzi ich czempion Logan plugawymi zwierzętami  np.Jeleniami.

Niestety napotkała mnie raz nieprzyjemna przygoda.
Napotkałem raz panią Erlanith przy stoisku z kuszami. Wziąłem z półki paczkę bełtów do kuszy. Nagle słyszę głos Pani Erlanith.

Jesteś Sir pewien że bierzesz wszystkie?

Ja zdziwiony

Pani Erlanith mogę część Pani odstąpić. Nie będę o nie toczył wojny bo nic dobrego jeszcze z wojny nie wyszło.

Na to pani Erlanith zaczerwieniła się, wrzasnęła, rozpostarła skrzydła, chwyciła za kark i rzuciła mną z całej siły w stoisko z kuszami. Drobne bełty i mechanizmy rozsypały się naokoło. Ja chciałem się podnieść, lecz przewróciłem się pod ciężarem arbalisty.
Pani Erlanith krzyczała

 

WOJNA ZŁA? WOJNA ZŁA? TY ISTAVARSKA SWOŁOCZO BANEICKA TY, JA CI POKAŻĘ BUCU TY NIEWIERNY. RYCERKA JEST MYM BÓSTWEM A JEJ ZWIERZCHNIKIEM TEMPUS. ZARAZ POKAŻĘ CI JAK ON TAKIE SPRAWY ZAŁATWIA.

Po czym wyciągnęła miecz półtoraręczny, wzięła butelkę trucizny Dridera i nalała sobie na ostrze. Miecz w rękach wrzącej ze złości Pani Erlanith natychmiast się zapalił płomieniem. Pani Erlanith ściągnęła mi kolczugę, rzuciła buffy, wlał do swoich ust miksturę siły, a następnie zasypała gradem ciosów mrucząc pod nosem

WOJNA ZŁA, WOJNA ZŁA. JA MU POKAŻĘ BĘKARTOWI JELENICH TOTEMÓW.

HPki mi spadały, a Pani Erlanith wściekle okładała swoim "Tasakiem".

Następnie przewróciła mnie na bok i wyciągnęła wampiryczny młot bojowy

PRZEZ CIEBIE NIEMAL PORONIŁAM.

Pan Erlanith zamachnęła się za głowę i zaczęła smajtować młotem każdą moją drobną kosteczkę

WOJNA JEST DOBRA ŚMIECIU. NAUCZŻE SIĘ I NIE POKAZUJŻE MI SIĘ NA OCZY DOPÓKI SIĘ NIE NAUCZYSZ

Następnie odeszła.
Ja leżałem na skraju śmierci na stoisku z kuszami, gdy zauważyła mnie obsługa. Byli wyraźnie niezadowoleni z tego, jak wyglądały półki i przez całe życie muszę służyć w kopalni w Thay.

Od tej pory zapomniałem jak wygląda moja rodzina oraz przyswoiłem zwroty i mowę krwawych orków.
#369126 OPS na wesoło

Napisane przez enemys w 14 wrzesień 2016 - 02:50

Aeris nie było dość memiczne, póki nie doczekało się własnych past. Ojciec rybak to najbardziej wyeksploatowana z nich, więc zarzucam bezbekiem bez zbędnej zwłoki. Uwaga, zawiera arcymagów i wulgaryzmy:

Spoiler
#383103 Srebrne Błyskawice

Napisane przez Maxi w 25 grudzień 2016 - 10:57

QXZYmKW.jpg

 

 

grafik płakał jak... xd
#391729 a to mi się podobało....

Napisane przez Devvra w wczoraj, 00:20

All hail Imahir!
#390580 OPS na wesoło

Napisane przez Khalum w 10 luty 2017 - 12:06

Vent... Weź się uspokój, bo to było ogólnie z dystansem do wszystkich graczy. Zwróć uwagę, że od przeszło miesiąca nie było mnie na servie, bo jestem zajęty uczelnianymi sprawami i nawet nie jestem na bieżąco :D
#387688 Drobne plotki

Napisane przez xqv w 23 styczeń 2017 - 14:21

Chodzą pogłoski, że znowu ktoś brzydki numer wywinął Thayanom z aulosjańskiej enklawy - tym razem ktoś podobnież zostawił pod osłoną nocy pod drzwiami ich placówki całkiem sporo odciętych rybich główek. Znawcy tematu są święcie przekonani, że były to jesiotry - jak wiadomo: prawdziwi królowie aerisjańskich rzek, nie to co jakieś tam szczupaki czy inne sumy, jak twierdzą kompletni ignoranci nie mający żadnego pojęcia o łowieniu ryb. Oczywiście, niektórzy z takim postawieniem sprawy się nie zgadzają - stawiając na drapieżność szczupaka bądź żarłoczność suma, niemniej koniec końców większość gawiedzi zastanawia się, czym tym razem Thayanie podpadli Konwentowi. O ile to w ogóle Konwent, bo tym razem zdania są mocno podzielone - wszak czy magowie nie użyliby magii, żeby zrobić nielubianym kolegom po fachu taki dowcip?
#381434 OPS na wesoło

Napisane przez Rhiordan w 16 grudzień 2016 - 20:59

Tosuję swoją z poznania Zoe. xD

Spoiler
#369753 Neyadis Arcymag

Napisane przez enemys w 19 wrzesień 2016 - 01:44

Od rana (no, przynajmniej późnych godzin porannych bądź wczesnopopołudniowych) w Aulos i Silwood zaczęli się pojawiać wynajęci krzykacze i bardowie z egzemplarzami "poematu okolicznościowego", jak to sami mówią, autorstwa Marvisa. Rozgłaszają oni donośnie treść tegoż dzieła. "Heroldów" jest tylko kilku, w najbardziej ludnych miejscach, i raczej unikają kłopotów (to jest - zamykają gęby i zmieniają okolicę, jak ich ktoś przegoni), ale towarzyszą im wynajęte dzieciaki, które rozdają wydrukowane kopie dzieła chętnym przechodniom. W kilku czy kilkunastu miejscach rozwieszono też takie same drukowane egzemplarze jako ogłoszenia. Przy Ilithidzie już od nocy wisi ręcznie napisana przez Marvisa kopia. Kilka sztuk trafiło ponoć także do Kancelarii Wysokich Lordów, a kolejnych kilka do thayańskiej Enklawy.

 

A samo utwór brzmi tak:

Spoiler

 
#358441 SPONTANY

Napisane przez Veris w 30 kwiecień 2016 - 21:43

Do DMów. Róbcie spontany. Zobaczcie na dział z przygodami. Tylko copo robił zapisy. Reszta "dla zaproszonych" i inne takie bzdury. Jestem aktywnym graczem. Co tydzień mam nabite ponad 8h i spontany to coś praktycznie dla mnie niespotykanego. 

 

Wbijcie na rynek NPCtem. Niech będzie jakieś Chłop Wacław który potrzebuje pomocy przy zabijaniu orków na farmie. Cokolwiek. Serio. 

 

Nie musi być to całkowicie spontaniczny spontan. Byłem DMem i  wiem, że można sobie robić własną fabułę i angażować przy tym graczy z łapanki.  

 

I w ogóle spontany appreciation thread
#349737 a to mi się podobało....

Napisane przez Lordi w 03 luty 2016 - 17:26

No i oczywiście podziękowania dla Phanty! Za modele, które zrobiła i jest w trakcie robienia, widziałem screeny, jak to wygląda w grze... Doskonała robota!
#390491 OPS na wesoło

Napisane przez Switchu w 09 luty 2017 - 15:15

W czasie testów polowych modeli od Morgo...

 

Apple prezentuje swój najnowszy produkt, iAxe - topór dwuręczny jutra już dzisiaj!

 

Hf0krwv.jpg
#389435 OPS na wesoło

Napisane przez Rhiordan w 02 luty 2017 - 02:53

No, przybywam z kolejną swoją aerisową pastą - ba, ta napisana została z okazji ostatnich wydarzeń związanych z Zoe i za ponagleniem Słicza. Pasta zawiera wulgaryzmy i spaczony chanspeak, konwertuje rzeczywistość FR i Aeris na modłę hehe karaszonu, więc pamiętajcie że teksty z pasty nie są równoznaczne z moimi czy mojej postaci poglądami i spojrzeniem na świat. Enjoy:

Spoiler


IPB Skin By Virteq