Skocz do zawartości

Ogłoszenie

Zapomniałeś loginu lub hasła napisz email do admistratora forum, nie zakładaj kolejnych kont!

Zdjęcie

brak CD-KEY

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
35 odpowiedzi w tym temacie

#21 LightRevan

LightRevan
  • Użytkownik
  • 2 postów

Napisano 17 luty 2007 - 08:39

Jeszcze jest inna opcja. W pudełku jest jeszcze jeden klucz rejestracyjny do CDP z wirtualnymi pieniędzmi. Zrób konto na gram.pl i wpisz ten klucz, że kupiłeś grę. Powinni ci pomóc w takim przypadku.
Dołączona grafika

#22 Darthbol

Darthbol

Forumowicz

• Użytkownik
  • PipPip
  • 325 postów

Napisano 17 luty 2007 - 09:50

Kurczę, dobrze że trafiłem na ten temat... ostatnie 3 znaki z klucza zaczynają zanikać... Ciekawe dlaczego?

#23 Valantor

Valantor

Forumowicz

• neverwinter2.gram.pl
  • 941 postów

Napisano 17 luty 2007 - 09:55

Kurcze co wy ludzie robicie z tymi instrukcjami :/ U mnie gra już leży dość długo i nie widzę nawet śladu zatarcie któregokolwiek ze znaków...inna sprawa, że instrukcję trzymam w pudełku po grze i wyciągam tylko do instalacji, ale siłą rzeczy to nie jest takie liche, żeby się od byle czego starło...W każdym razie wydaje mi się, że skończy się to wysłaniem gry do CDP oni sobie sprawdzą numer seryjny gry, bo zapewne mają to wszystko zanotowane, dadzą ten sam CD-key z jakiejś tam bazy i odeślą, ale głowy bym nie dał ;) Oczywiście jak ktoś słusznie zauważył grę trzeba zarejestrować uprzednio na gram.pl

Ktoś sobie grabi...

#24 Dedal

Dedal

Początkujący

• Użytkownik
  • Pip
  • 42 postów

Napisano 17 luty 2007 - 10:10

no właśnie to jest zabawne, ze wyciągam instrukcje też tylko do instalacji ... no i one nie są zamazane one po prostu bledną ...

#25 Elesinen

Elesinen

Forumowicz

• Użytkownik
  • PipPip
  • 346 postów

Napisano 17 luty 2007 - 10:30

Jeszcze jest inna opcja. W pudełku jest jeszcze jeden klucz rejestracyjny do CDP z wirtualnymi pieniędzmi. Zrób konto na gram.pl i wpisz ten klucz, że kupiłeś grę. Powinni ci pomóc w takim przypadku.

Dokładnie Barthen, z zgadzam się. Po zarejestrowaniu gry otrzymujesz na nią dożywotnią gwarancję. W tym przypadku gra jest "uszkodzona" i masz prawo do reklamacji. Jak już ją zarejestrujesz, obok ikonki z nwn2 (w profilu) będziesz miał przycisk POMOC. Klikasz i wylewasz żale w łagodny sposób :mrgreen:
Obrońcy Nasgaroth

#26 Sorn Glannath

Sorn Glannath

Forumowicz

• Użytkownik
  • PipPip
  • 416 postów

Napisano 17 luty 2007 - 10:41

Kurcze co wy ludzie robicie z tymi instrukcjami :/ U mnie gra już leży dość długo i nie widzę nawet śladu zatarcie któregokolwiek ze znaków...inna sprawa, że instrukcję trzymam w pudełku po grze i wyciągam tylko do instalacji, ale siłą rzeczy to nie jest takie liche, żeby się od byle czego starło...W każdym razie wydaje mi się, że skończy się to wysłaniem gry do CDP oni sobie sprawdzą numer seryjny gry, bo zapewne mają to wszystko zanotowane, dadzą ten sam CD-key z jakiejś tam bazy i odeślą, ale głowy bym nie dał ;) Oczywiście jak ktoś słusznie zauważył grę trzeba zarejestrować uprzednio na gram.pl

Dobrze powiedziane mi nic nie blednie -.-' Może to przez ten sojusz z 6 demonami lol

#27 Foris

Foris

Aktywny

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 1340 postów

Napisano 17 luty 2007 - 12:02

Mi też zaczyna blaknąć ale cd-key do HoTu ale już go wpisałem do BioWare więc nie muszę się o nic martwić :P
Moja przewaga nad Tobą polega na tym, że przeczytałem dziesięć razy więcej ksiąg niż ty dziewek wychędożyłeś, a w między czasie wychędożyłem dziesięć razy więcej dziewek niż Ty ksiąg widziałeś.

#28 Aguka1

Aguka1

Początkujący

• Użytkownik
  • Pip
  • 57 postów

Napisano 17 luty 2007 - 12:54

Barthen już napisał, że nie rejestrował gry na bioware więc nie dawajcie głupich i stale powtarzających się rad. Jedyne co Ci zostało do reklamacja w CDP, albo dogadanie sie jakoś z Bioware bo w sumie masz ang wersje.

#29 Spell

Spell

Forumowicz

• Użytkownik
  • PipPip
  • 211 postów

Napisano 17 luty 2007 - 12:55

Aguka ale jak on nie mogl zarejestrowac sie? Przeciez kazda osoba ktora chociaz przez moment grała na internecie ma juz zarejestrowane konto... a widzialem chyba Barthena raz czy dwa na arenie...

#30 Asgraf

Asgraf

Założyciel Aeris

• neverwinter2.gram.pl
  • 4597 postów
  • Maska Zdrajcy:Tak
  • Gniew Zehira:Tak

Napisano 17 luty 2007 - 13:58

Cdkey jest automatycznie rejestrowany przy pierwszym wejściu na multi pod warunkiem że z kontem nie jest już skojarzony inny cdkey nwn2. Jeśli ma się kilka kopii gry to kolejne klucze trzeba zarejestrować ręcznie dla tego konta.

#31 estarriol

estarriol

Początkujący

• Użytkownik
  • Pip
  • 23 postów

Napisano 24 luty 2007 - 23:52

dobrze wiedzieć, ze takie cos moze sie zdarzyc... własnie skonczyłem robic kopie zapasowe cd-keys :) - po prostu do kazdego pudełka z grą od CDPROJEKT wrzuciłem osobną karteczkę z kluczem (jesli gra takowy posiada oczywiscie) i juz moge spac spokojnie :) Swoją drogą warto byloby zaalarmowac CDPROJEKT- bądz co bądz problem jest dosyc powazny. Mysle ze to moze byc kwestia zmian chemicznych, a nie pomiatania książeczkami...

#32 Aguka1

Aguka1

Początkujący

• Użytkownik
  • Pip
  • 57 postów

Napisano 25 luty 2007 - 12:45

Cdkey jest automatycznie rejestrowany przy pierwszym wejściu na multi pod warunkiem że z kontem nie jest już skojarzony inny cdkey nwn2.
Jeśli ma się kilka kopii gry to kolejne klucze trzeba zarejestrować ręcznie dla tego konta.

Nie zgodze się z tym. Ja nie miałam automatycznie zarejestrowanego klucza musiałam sama wpisywać.

#33 KisharElendur

KisharElendur

Aktywny

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 1033 postów

Napisano 30 czerwiec 2013 - 18:33

Wiem, że to bardzo stary temat. Niemniej okazało się, że nie mam cdkeya do Gniewu Zehira. A grałem tu już przecież 3 lata temu. Próbuję się zalogować na swoje konto na bioware używając adresu mailowego, który podałem przy zakładaniu konta na forum. Niestety nie udaje się zalogować, wyświetla się info, że błędny login. Czy ktoś ma może jakąś poradę jak mógłbym odzyskać cdkeya ?
Z OKAZJI tego, że uwielbiam lata 60':
Spoiler

#34 Grumbler

Grumbler

Sarkastyczny Socjopata

• Użytkownik
  • Inne: Kondotierzy, Konwent Wiedzy Mistycznej
  • PipPipPipPip
  • 5662 postów

Napisano 30 czerwiec 2013 - 18:33

Konta Bioware to przeżytek. Serwery padły dawno temu. Po prostu kliknij ok i loguj się na serwer.

#35 Havoc

Havoc

Zasiedziały

• Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2556 postów

Napisano 30 czerwiec 2013 - 18:34

Konta Bioware to przeżytek. Serwery padły dawno temu. Po prostu kliknij ok i loguj się na serwer.

Jemu pewno chodziło o stronę WWW Bioware. Tam znajdują się zarejestrowane CD-Key'e.

#36 KisharElendur

KisharElendur

Aktywny

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 1033 postów

Napisano 30 czerwiec 2013 - 18:40

Bardzo chciałbym Kiri się zalogować, ale bez gniewu zehira - a dokładniej bez oryginalnego cdkeya nie dam rady wejśc na serwer. Tak właśnie Havoc, tam mógłbym ponoć odzyskać tego cdkeya
Z OKAZJI tego, że uwielbiam lata 60':
Spoiler

IPB Skin By Virteq