Skocz do zawartości


Ogłoszenie

Zapomniałeś loginu lub hasła napisz email do admistratora forum, nie zakładaj kolejnych kont!


Zdjęcie

Zbieramy do sesji RPG


Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 absflg

absflg
  • Użytkownik
  • 2 postów

Napisano 28 luty 2010 - 17:05

Jako że natrafiłem na społeczność fanów RPG, postanowiłem się tu ogłosić. Szukam chętnych do sesji RPG przez internet. Konkretnie przez małe, złożone na prędce forum.

Raz. Mechanika:
Autorka. Chciałem skorzystać z D&D albo młotka, ale trzeba na forum wziąć pod uwagę ograniczoną komunikację. Wymyślony system. Prosty. Brak klas. Jeden punkty na poziom wydawany na atut (typu broń bojowa), który ma namacalny efekt (odblokowuje nowe uzbrojenie, czary etc.). Podczas walki dwa rzuty (przy pomocy jakiegoś internetowego dice-rollera).

Dwa. Świat:
Świat fantasy. Zarys kontynentu. Porośnięte toto puszczą. Osady w górach. Niebezpieczne szlaki między miastami. W puszczy żyją potwory, które napadają dla mięsa osady. Chciałem początek osnuć wokół karawan między miastami. Nic praktycznie konkretnego, poza tym na pierwsze sesje, nie ma.

Trzy. Kto?
Przynajmniej 3 NAPRAWDĘ chętnych osób, które nie znudzą się po 2 dniach (przez tom, że nie wiedzą w co się pakują). Jeżeli będzie sporo (powyżej 4-5), przyda się drugi narrator. Założenia to przewidują. :D

Jeszcze, żeby nie było. System/mechanikę pisałem i konsultowałem z kolegami na sesjach. Jest już wykończony. Obecnie wykruszyli się gdy proponowałem przez neta, wątpliwie jeden będzie grał. Nie chciałbym, żeby było odbierane jako reklama. Po prostu zbieram ludzi, a PBF (play by forum) to tylko forma... :)

Nie wiem jak tu jest z zasadami na forum, więc linku nie dam. Chętnych proszę w tym temacie.Dodaj odpowiedź  
IPB Skin By Virteq