Skocz do zawartości

Ogłoszenie

Zapomniałeś loginu lub hasła napisz email do admistratora forum, nie zakładaj kolejnych kont!

Zdjęcie

Nwn 2 gniew zehira zakończenie

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 Shadowdragon

Shadowdragon

Początkujący

• Użytkownik
  • Pip
  • 10 postów

Napisano 30 maj 2010 - 11:51

Mam taki mały problem co trzeba zrobić żeby zakończenie z samargolem/samarachem było dobre?

#2 PH0B0S

PH0B0S

Początkujący

• Użytkownik
  • Pip
  • 34 postów

Napisano 31 maj 2010 - 19:30

Czy mógłbyś sprecyzować swoje pytanie ? Sam nie wiem czy istnieje dobre zakończenie sprawy z Samargolu/Samarchu, z tego co pamiętam ( http://neverwinter2....pic.php?t=18784 ), istnieje możliwość zdobycia atutu "Bohater Ukrytego Królestwa", ale jak, kiedy czy wogóle można go otrzymać pozostaje dla mnie zagadką, dlatego też chętnie bym usłyszał o tym więcej.

#3 Shadowdragon

Shadowdragon

Początkujący

• Użytkownik
  • Pip
  • 10 postów

Napisano 01 czerwiec 2010 - 14:01

Jest dobre zakończenie właśnie coś tam że mieszkańcy przestali być nieufni i problemy zostały rozwiązane ale mi się trafiało że mieszkańcy są nadal nieufni i problemy nadal były Co do tych atutów to o niektórych nawet nie wiedziałem;) szkoda tylko że nie wiadomo jak je zdobyć mnie właśnie też patrol żaden nie zakatował oprócz tych co chcieli wyłudzić pieniądze gram teraz od nowa dobrym druidem na 29 lvl-u (2 kampanie zaliczone) wiec nie powinienem mieć problemów z jakimkolwiek zadaniem często zdarzało mi się widzieć atakowane patrole ale nie pomagałem może trzeba pomagać No bardzo bym chciał zyskać ten atut złoty dotyk przydał by się do karawan aha i jest jeszcze taki problem gdy przechodziłem gniew 3 razy już miałem zadanie załatwić bandytów którzy okradają miasto i oni się pojawiają zabijam ich grupę zabieram ich symbol a po zabiciu naglę zostałeś dostrzeżony przez bandytów i cały czas się pojawiają koło miasta i atakują nieważne ilu zabiję oni się ciągle pojawiają co więcej problem występuję po wykonaniu questu :sad: No i jest jeszcze problem mam zebrać dla gensai 10 rzadkich surowców no i nie mogę znaleźć ostatniego

#4 Araman

Araman

Forumowicz

• Aeris - Budowniczy
  • Inne: Aeris - Mistrz Gry, Konwent Wiedzy Mistycznej
  • 461 postów
  • 42510225
  • Araman1111
  • Maska Zdrajcy:Tak
  • Gniew Zehira:Tak

Napisano 01 czerwiec 2010 - 16:45

Czasem pojawia się patrol otoczony niebieskim kołkiem(czyli specjalne spotkanie).Sprawdza on czy zadajemy się z Yuan'ti.Oczywiście zadawaliśmy się z jednym, więc nas zaatakują chyba, że ich przekupimy.Może o to chodzi?

#5 Shadowdragon

Shadowdragon

Początkujący

• Użytkownik
  • Pip
  • 10 postów

Napisano 01 czerwiec 2010 - 18:10

Hmm nie chyba nie oto ja ich przekupiłem i raz z nimi walczyłem więc nie oto Mam narazie parę pomysłów 1)Pomagać atakowanym patrolom 2)Była chyba misja pogodzenia batari z ludźmi spróbuje ją wykonać 3)wybić czarny rynek 4)Dostarczać łowczyni trofea przeszkadzających stworzeń Aha a po otrzymaniu atutu person non-grata czasami nie atakują nas patrole? I czy da się uniknąć tego atutu?

#6 PH0B0S

PH0B0S

Początkujący

• Użytkownik
  • Pip
  • 34 postów

Napisano 01 czerwiec 2010 - 20:55

Co do tych atutów to o niektórych nawet nie wiedziałem;)

Sprawa wygląda tak, że otwarłem postać edytorem i sprawdziłem możliwe atuty historyczne, ale jak też było w podstawce, niektóre z nich mogły zostać usunięte z gry, ale pozostawione w bazie danych.

Aha a po otrzymaniu atutu person non-grata czasami nie atakują nas patrole?

Może bug? Sam nie wiem...

I czy da się uniknąć tego atutu?

Nie sądzę, wszak ten atut ma ścisły związek z fabułą.

Tak sobie myślę, czy nie można by sprawdzić tego za pomocą Toolseta ?

#7 Kawalorn

Kawalorn
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • -
  • Wersja gry:1.23
  • Maska Zdrajcy:Tak
  • Gniew Zehira:Tak

Napisano 02 marzec 2017 - 17:37

Może nie będę zakładał nowego tematu, tylko odkopię stary.

W jakich momentach można zakończyć grę? Takie opcje pojawiły się u mnie po pokonaniu herolda Zehira (przy wychodzeniu ze świątyni) i po rozmowie z Sa'Sani. Gdzie i keidy jeszcze można to zrobić?

IPB Skin By Virteq