Skocz do zawartości


Ogłoszenie

Zapomniałeś loginu lub hasła napisz email do admistratora forum, nie zakładaj kolejnych kont!


Zdjęcie

Propozycje sesji


 • Zamknięty Temat jest zamknięty
1 odpowiedź w tym temacie

#1 Lythari

Lythari

  Zasiedziały

 • Użytkownik
 • PipPipPipPip
 • 4314 postów

Napisano 29 maj 2007 - 11:13

Ponieważ niektórzy mnie tu gorąco nakłaniali, to mam trzy propozycje na ewentualną sesję - jedną bardziej standardową, drugą mniej, a trzecią spoza kanonu fantasy.

Zacznę może od bardziej standardowej.

Świat: Eberron

Sharn nie jest może stolicą Brelandu, ale jest największym miastem Eberronu. Tutaj znajduje się najbardziej znany uniwersytet na kontynencie, swoje siedziby mają też wszystkie ważniejsze organizacje. Tu też przybywają poszukiwacze przygód, ażeby znaleźć zatrudnienie lub też skorzystać z żaglowca, statku żywiołaków, czy sterowca, by przedostać się na inne kontynenty. W mieście znajduje się też terminal kolei błyskawicznej.

Wam się poszczęściło, wasze referencje okazały się wystarczająco dobre, abyście byli w stanie znaleźć zatrudnienie w jednej z najemnych kompanii. Niecierpliwie czekacie na pierwsze zadanie, może to być zlecenie rządowe, chociażby śledzenie obcych dyplomatów, może to być ochrona ekipy archeologicznej lub też stanie się ochroniarzem członka, któregoś z napiętnowanych smokiem rodów.


Warunki: postać na 6 poziomie i nie może być druidem.
Dozwolone rasy: standardowe i wprowadzone przez podręczniki do Eberronu.
Dozwolone klasy: wszystkie pozostałe, które są związane z Eberronem i ogólne, niezwiązane z żadnym konkretnym światem/
Drużyna musi mieć łotrzyka oraz czarodzieja/czarownika. W drużynie musi być przynajmniej jedna kobieta.


Świat: Niespodzianka.

Przypadkowe spotkanie w karczmie na uboczu, przypadkowo usłyszana rozmowa miała odmienić życie bohaterów. Nieważne kim byli i za kogo się uważali, całe ich życie mogło się zmienić w ciągu kilku godzin. Jeśli podejmą wyzwanie, jeśli okażą sobie odrobinę
zaufania, jeśli...

Coś dla graczy, którzy wyobrażają sobie, że być może płynie w nich boska lub błękitna krew. Coś dla graczy, którzy chcą zmienić świat.


Warunki: postać na 3 poziomie, nie może być druidem lub mnichem.
Dozwolone rasy: elf, krasnolud, człowiek, niziołek
Dozwolone klasy: podstawowe
Drużyna musi mieć kapłana i maga. W drużynie musi być przynajmniej jedna kobieta.


Świat: Gwiezdne Wojny

Po śmierci Imperatora, jedną z planet na Środkowych Rubieżach ogarnął chaos. Miejscowy moff nie interesuje się sytuacją na planecie, a flota sektorowa została zniszczona nad Endorem. Dowódcy jednostek naziemnych natomiast raczej spiskują między sobą niż są zdolni do utrzymywania podległych im jednostek w gotowości bojowej.

Miejscowi Rebelianci nie mają poparcia ludności, zwłaszcza, że miejscowy przemysł jest nastawiony na produkcję części używanych przez imperialną marynarkę. Poza tym, względnie spokojne, dostatnie życie po zajęciu planety przez Imperium, wydaje się mieć sporą wartość na planecie przechodzącej z rąk do rąk podczas wojen klonów.

O wpływy w miejscowym półświatku rywalizują ze sobą Huttowie i Czarne Słońce, jednak miejscowi przemytnicy i bandyci cieszą się dość znaczną niezależnością.

Gracze mogą opowiedzieć się po którejkolwiek ze stron konfliktu, albo też spróbować wykroić własne imperium.


Warunki: gracze nie mogą być Jedi, mogą być zaś adeptami Mocy.
Gracze muszą popierać jedną ze stron konfliktu, niezależnie czy będą to Rebelianci, Imperium, Huttowie, Czarne Słońca itp.
Rasa: dowolna, ale jakby jakaś pani zechciała zagrać Zeltroską lub Miraluką, byłoby miło.To są moje propozycje, wybierzcie jedną z nich i spróbujcie się zorganizować.

#2 Kubix

Kubix

  Początkujący

 • Użytkownik
 • Pip
 • 82 postów

Napisano 21 kwiecień 2009 - 06:35

Ja jestem chętny do włączenia się :-) niestety MG raczej nie będę bo się na tym nie znam :-( Na forum wchodzę praktycznie codziennie więc nie byłoby raczej problemu z odpisywaniem... Nie rozumiem pytania 2 xD miałbym ochotę na tą sesję standardową w Eberronie... PS: Postać czarodzieja zaklepuje xD


Dołączona grafikaIPB Skin By Virteq