Skocz do zawartości

Ogłoszenie

Zapomniałeś loginu lub hasła napisz email do admistratora forum, nie zakładaj kolejnych kont!

Zdjęcie

Kaedrin PrC Pack - brak kilku ras, klas oraz spolszczenia

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 revellex

revellex
  • Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 10 lipiec 2011 - 15:20

Witam, chciałbym pograć w oficjalne kampanie używając Kaedrin PrC Pack. Niestety, mam dziwne problemy z poprawnym działaniem owego addonu. Pobrałem archiwa z addonem, z nwvault, właśnie do gry single-player (z dialog.TLK), do folderu override wrzuciłem folder z addonem a dialog.TLK do folderu NWN2 (Moje dokumenty\Neverwinter Nights 2). Następnie pobrałem polską lokalizacje, także z nwvault, pliki (dialog.TLK;dialogF.TLK) wrzuciłem ponownie do Moje dokumenty\Neverwinter Nights 2 i zamieniłem. Nie wiem co zrobiłem źle, gdyż podczas tworzenia postaci (i później także) cały nowy content z addonu mam w języku angielskim, w dodatku jest kilka ras/klas które są "puste". Proszę o pomoc! Pozdrawiam.

#2 Shinn

Shinn

Zasiedziały

• neverwinter2.gram.pl
  • 9047 postów

Napisano 10 lipiec 2011 - 15:48

Na vaultcie nigdy tak naprawdę nie było spolszczenia Kaedrina. Plik wersji PL to po prostu polskie tlk z dodanymi tekstami tegoż dodatku po angielsku. Biorąc pod uwagę brak niektórych tekstów, zapewne odnoszących się do nowszych klas - plik już nieaktualny. Opcji masz kilka: 1. Zostać przy wersji angielskiej 2. Zrobić samemu nowy plik tlk wersji polskiej z dodanymi aktualnymi tekstami angielskimi 3. Spróbować zaimportować tłumaczenie Kaedrina z Aeris, które znajduje się w pliku aeris2.tlk

#3 kubas00

kubas00

Początkujący

• Użytkownik
  • Pip
  • 20 postów

Napisano 23 październik 2011 - 17:05

Wybaczcie odkopywanie, ale mógłby ktoś powiedzieć, jak zrobić: "3. Spróbować zaimportować tłumaczenie Kaedrina z Aeris, które znajduje się w pliku aeris2.tlk" ? Tłumaczenie Kaedrina naprawdę by mi się przydało.

#4 enemys

enemys

Adminofaszysta

• neverwinter2.gram.pl
  • Inne: Aeris - Budowniczy, Aeris - Mistrz Gry
  • 10685 postów
  • 4392048
  • Slithan
  • Wersja gry:1.23
  • Maska Zdrajcy:Tak
  • Gniew Zehira:Tak

Napisano 23 październik 2011 - 18:55

http://neverwinter2....pic.php?t=22749

Szukanie na forum nie boli, tłumaczenie jest niepełne i niepoddane korekcie, ale zawsze jakieś jest.

Nie jestem MG, tylko adminofaszystą.

Od wtorku do czwartku każdego tygodnia zajęty i nieobecny (ew. obecny z doskoku na forum) - o ile serwer się nie pali i nie wali, nie pomogę.

PROSZĘ ZGŁASZAĆ BUGI W DZIALE BUGÓW, NIE PRZEZ PRYWATNĄ WIADOMOŚĆ, CHYBA ŻE W GRĘ WCHODZĄ SZKODLIWE EXPLOITY BĄDŹ BŁĘDY WYMAGAJĄCE BARDZO PILNEGO ZAŁATANIA!

Pierwsze prawo Aeris w ujęciu molekularnym: każdy elektron ma swój spin, każdy gracz Aeris ma swoją spinę.

#5 Artur Moria

Artur Moria
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Maska Zdrajcy:Tak
  • Gniew Zehira:Tak

Napisano 28 marzec 2018 - 17:53

Cześć, szukałem i szukałem tego spolszczenia i znaleźć nie potrafię, a link który podałeś nie działa

IPB Skin By Virteq