Skocz do zawartości

Ogłoszenie

Zapomniałeś loginu lub hasła napisz email do admistratora forum, nie zakładaj kolejnych kont!

Zdjęcie

Drobne plotki

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
450 odpowiedzi w tym temacie

#441 Lysthor

Lysthor

KB24 Black Mamba

• Aeris - Mistrz Gry
  • Inne: Ashaba, Krąg Druidów
  • 2200 postów
  • 9023972
  • Lysthor
  • Maska Zdrajcy:Tak
  • Gniew Zehira:Tak

Napisano 11 wrzesień 2017 - 01:46

Od dzisiejszego wieczora na bagnach znajdujących się niedaleko Aulos zrobiło się niezwykle spokojnie, a wszystko sprowadza się do jednego pytania. Co tam się wydarzyło ? Można powiedzieć jedynie, że jest to owiane tajemnicą. Chociaż jedna rzecz jest pewna. Widziano trójkę osób, która wracała własnie z tamtego miejsca. Była to kapłanka Pani Radości, Angelica Bywater. Czempion Istavaru, Logan. Rannil, bard o blond włosach, który uczestniczył niedawno w zawodach na festynie odbywającym się w Porcie Grevey. Jeżeli ktoś ma szukać odpowiedzi, to własnie do nich trzeba się kierować.

Wszyscy, którzy przemierzają górskie szczyty dostrzegają, że pojawiła się nowa budowla gdzieś bardzo wysoko, w najbardziej odległych terenach Aeris. Jest to niewielka wieża. Zbudowana bardzo solidnie i zdaje się, czyjaś magia miała w tym swój udział. Pewnie tylko nieliczni zdołają dotrzeć do budynku na tak niebezpiecznych terenach. O ile ktoś się odważy udać w tak długą wędrówkę. Niektórzy mówią, że to zwykła bujda, ale lepiej przekonać się zawsze na własne oczy.

• Arcy, Laref i TomBuzzard lubią to
Polecam questy RingStar'a. Filip Wieczorek, mówię jak jest, Kwidzyn.

#442 xqv

xqv

MasterDM

• neverwinter2.gram.pl
  • Inne: Aeris - Mistrz Gry
  • 26072 postów

Napisano 14 wrzesień 2017 - 20:21

Podobno do Konwentu wteleportowała się zdrowo poraniona grupa - w jej składzie byli Logan z Istavaru, sir Tarun, obaj nieprzytomni i tak poparzeni, że aż skwierczący, tamtejszy czarodziej Yvram (znany raczej jako chodzące przeciwieństwo maga bojowego i też właściwie balansujący w tamtym momencie na granicy życia i śmierci), krasnolud Skalf i drow Sabal. Co zaszło? Nie bardzo wiadomo - dobrze poinformowane źródła mówią coś o Veldaryonie i jakiejś nieudanej zasadzce. Podobno mag, krasnolud i drow ewakuowali nieszczęśników a tan Nalavein potężną magia leczącą sprawił, że dożyli następnego dnia.

Co to była za zasadzka i co mogło pójść nie tak? Plotki z Istavaru mówią o jakiejś potyczce w ruinach jakiejś świątyni w efekcie której liczebność jednego z tamtejszych kręgów druidów znacząco spadła, wzmiankowane ruiny zostały właściwie zrównane z ziemią a jakaś anielica starła się podobno z Veldaryonem i są różne wersje odnośnie tego, kto wygrał ten pojedynek. Niektórzy łączą te dwa fakty, najwyraźniej dziejące się w tym samym czasie. 

• Lysthor, Arcy i Finrael lubią to

Najczęściej gg mam WYŁĄCZONE, odpalam tylko w sprawach nagłych - sugerowana forma kontaktu: PW na forum.

GRACZU! Privy NIE są dobrą metodą komunikacji z Ekipą. Swoje deklaracje, pytania i inne sprawy zawierzaj w dziale Spraw do Ekipy - ułatwisz tym samym nam robotę i zmniejszasz szanse, że twoje sprawy gdzieś umkną albo zostaną zapomniane. 

#443 Switchu

Switchu

Elder Evil

• Aeris - Mistrz Gry
  • Inne: Enklawa Thay
  • 3703 postów
  • 1492947
  • Switchu

Napisano 16 wrzesień 2017 - 23:33

Podobno wieczorem jedno z drzew na placu przed Skamieniałym Ilithidem - wedle niektórych to niestabilne, które często druidzi i kapłani Czarnej Dłoni podpierają w czynie społecznym - obrosło kocią sierścią i zaczęło miauczeć. Tak przynajmniej powtarzają rzekomi naoczni świadkowie. Ich wiarygodność podważa jednak fakt, że żaden z nich nie był wtedy trzeźwy.

• Lysthor lubi to

RPG is a lie, there is only grind.

Through grind, I gain levels.

Through levels, I gain power.

Through power, I gain victory.

Through victory, my chains are broken.

The Exp shall free me.

SRD, opis czaru Znajomość Legend

Characters who are 11th level and higher are "legendary", as are the sorts of creatures they contend with, the major magic items they wield, and the places where they perform their key deeds.

Bieda Sulmeda:

Dołączona grafika

Torlund
"I do not act first and think later. I usually think first. And then act anyway."

#444 Ograsek

Ograsek

Mendacious Falsifier

• Aeris - Mistrz Gry
  • Inne: Nelanthery, Kondotierzy, Konfraternia, Konwent Wiedzy Mistycznej, Straż Aeris
  • 1933 postów
  • 9852161
  • Ograsek1999

Napisano 23 wrzesień 2017 - 12:05

Ziemie desalijskie pomiędzy Amnem a Aeris także zaczeły borykać się z problematyczną pogodą. 

Niebo zakryły gęste czarne chmury, a grzmoty były częstym akompaniamentem do toczących się 

na tamtych terenach działań zbrojnych. Co interesujące, deszcz nie był tak częsty jak zdałoby się

wydawać. 

You have no idea, do you?

You know nothing of the bottomless malice...

within the human heart.

Chętnie umówie się/zorganizuje event na serverze - Dostępny jestem głównie wieczorami po 20/21 i ewentualnie w weekendy zależnie od życia.

Garasje:

Charisma Score 6 - Uninteresting, rude, boorish, and generally unpleasant to be around
Constitution Score 26 - Never gets sick, Virtually tireless, practically immune to mundane illnesses and diseases Able to stay awake for days on end;

Fizz:
Strenght score 8 - Has trouble even lifting heavy objects
Dexterity score 8 - Somewhat slow, occasionally trips over own feet
Intelligence score 25+(28-Ancient Gold Dragon) - World-famous level intelligence, sought out for advice constantly
Wisdom score 16 - Reads people and situations fairly well
Charisma score 14 - Interesting, almost always knows what to say

#445 Dzamber

Dzamber

Wielki Matematyk Czajników

• Aeris - Próbny MG
  • Inne: Klan Battleborn, Kondotierzy, Konwent Wiedzy Mistycznej, Krąg Druidów
  • PipPip
  • 772 postów
  • Dzamber

Napisano 13 październik 2017 - 18:13

Odwiedzający targ mogli zobaczyć jak zdeformowany gnom o popsutych proporcjach ciała idzie rozgniewany do Świątyni Mystry.

Podążył za nim Sir Tarun Rektras pomagający przy okazji iść pewnej staruszce, która ewidentnie nie miała sił sama iść.

Mystranie dementują wszelkie pogłoski jakoby oni byli odpowiedzialni za ten stan, twierdząc przy okazji że pomagają oni gnomowi, który rzekomo został ofiarą trefnego eliksiru wzrostu.

Wśród kilku grup bandytów, napadających na trakty, zapanował niewielki chaos. Rzekomo mieli zostać pokonani przez staruszkę którą chcieli okraść.

Inne bandyckie grupy śmieją się z tej niewiarygodnej opowieści. Zwłaszcza z fragmentu gdy "Gruby Eryk" został wyrzucony na 4 metry w górę.

• Switchu i Szejdi lubią to
"Co przeciętny użytkownik forum chciałby mi przekazać gdy czyta moje posty: http://i.imgur.com/QZt4zVl.png "
"Moje buildy:
Spoiler
"
"Zmiany zmieniają człowieka" ~~ Paulo Coelho

#446 Dzamber

Dzamber

• Aeris - Próbny MG
  • PipPip
  • 772 postów
  • Dzamber

Napisano 14 październik 2017 - 19:55

(Podobno) Pod Dzikiem doszło do niecodziennej sytuacji.

Jeden z tamtejszych "czempionów" niejaki "Berserker" z Wierzbowego Mostu(który podobno według relacji swiadków wyglądał bardzo mało berserkersko, a jedyne co wyróżniało go z wyglądu od zwykłego skryby to skóra niedzwiedzia).

Po walce z pewnym krasnoludem (którą podobno wygrał) padł kompletnie bez sił i gdyby nie pomoc kapłańska (podobno) by już mu tak zostało. Padły wtedy w kierunku "Berserkera" podejrzenia że oszukiwał, jednak żadnego magicznego przedmiotu nie znaleziono przy nim(Podobno i znaleziono, ale nikt tego głośno nie powiedział bo mu go ukradli). "Berserker", cały blady, opuścił piwnice Dzika.. Juz więcej potem (podobno) nikt go nie widział.

• glaca lubi to
"Co przeciętny użytkownik forum chciałby mi przekazać gdy czyta moje posty: http://i.imgur.com/QZt4zVl.png "
"Moje buildy:
Spoiler
"

#447 Dzamber

Dzamber

• Aeris - Próbny MG
  • PipPip
  • 772 postów
  • Dzamber

Napisano 15 październik 2017 - 18:23

Pewien bard przeniósł się z Złotego Piwowara w Aulos do Karczmy Pod Baranami. Niestety jego występy nie zostały zbyt ciepło przyjęte.

Z kolei inny bard,z symbolem trójkąta na tunice, jeździ po wsiach w okolicach Aulos i daje zwykłemu pospólstwu wspaniałe koncerty! Chłopi są nim zachwyceni..

"Moje buildy:
Spoiler
"

#448 Dzamber

Dzamber

• Aeris - Próbny MG
  • PipPip
  • 772 postów
  • Dzamber

Napisano 15 październik 2017 - 22:17

Straż obwieściła wielki sukces - złapała osiemnastu bandytów okradających Karawany!

Chwała bohaterom!

Użytkownik Dzamber edytował ten post 15 październik 2017 - 23:06

• Arcy, Patrycjuszka i thorien lubią to
"Moje buildy:
Spoiler
"

#449 Dzamber

Dzamber

• Aeris - Próbny MG
  • PipPip
  • 772 postów
  • Dzamber

Napisano 16 październik 2017 - 14:22

Dzisiejszego dnia podobno będzie wieszanie rabusiów odpowiedzialnych za kradzież karawany.

Chwała dzielnym strażnikom! - Ktoś zakrzyknął.

Straż odnalazła również bardzo niepokojące miejsce zbrodni, ludzie mówią że odnaleziono ciało pewnego znanego w całej okolicy arcymaga, inni natomiast twierdzą że to kolejny podstęp czerwonych czarodziei. Jedno jest jednak, według babcinych opowiadań, pewne - to bylo najbardziej brutalne samobójstwo od dziesięcioleci.

• Szejdi lubi to
"Moje buildy:
Spoiler
"

#450 Dzamber

Dzamber

• Aeris - Próbny MG
  • PipPip
  • 772 postów
  • Dzamber

Napisano 20 październik 2017 - 19:11

Podobno w Księżycowym Sierpie pojawił się jakiś ludzki bard.

Większość elfów jest zachwycona jego melancholijnymi występami, choć niewielu się do tego przyznaje.

Większość krytykujących go to złote elfy, im nigdy nie dogodzisz. Chociaz moze go nie krytykują..? Jeszcze ponoć nie wyrobiły sobie opinii..

Jednak faktem jest że Księżycowy Sierp ma nowego stałego bywalca-grajka!

"Moje buildy:
Spoiler
"

#451 Dzamber

Dzamber

• Aeris - Próbny MG
  • PipPip
  • 772 postów
  • Dzamber

Napisano wczoraj, 22:25

Dzieci w Porcie Grevey przestały bawić się w Legionistów i Tubylców, a zaczeły w Smoka i Małpy.. Kto wie co im w głowach siedzi..?

"Moje buildy:
Spoiler
"

IPB Skin By Virteq