Skocz do zawartości

Ogłoszenie

Zapomniałeś loginu lub hasła napisz email do admistratora forum, nie zakładaj kolejnych kont!

Zdjęcie

a to mi się podobało....

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
829 odpowiedzi w tym temacie

#1 vndr

vndr

Aktywny

• Zbanowany
  • PipPipPip
  • 1412 postów
  • Maska Zdrajcy:Tak
  • Gniew Zehira:Tak

Napisano 24 grudzień 2011 - 13:57

Zgapiam temat z Ashaby, milo czasem powiedziec co sie podobalo, nie? No więc mi sie bardzo podobał quest prowadzony wczoraj przez wróbla na vt, bardzo fajna alternatywa! polecam! Dzieki też Lordiemu i Morgoth za uczestniczenie
"Who are you?
If you follow the leader,
Who says you need it,
Swallow the seed you take from the feeder
And the pressure gets too much
Who are you?

#2 Lordi

Lordi

Naczelny Kłamca

• Aeris - Budowniczy Senior
  • Inne: Aeris - Budowniczy, Aeris - Mistrz Gry, Kondotierzy, Konfraternia, Nelanthery
  • 3297 postów

Napisano 24 grudzień 2011 - 14:59

I ja dziękuje Tobie Vndr, wróblowi i Morgoth. Było inaczej, ciekawie :) Krótko mówiąc, dobra odmiana(Tylko ja bym wolał we wcześniejszych godzinach trochę :grin:)

#3 wrobel102

wrobel102

Aktywny

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 2055 postów

Napisano 24 grudzień 2011 - 15:34

Mi się osobiście bardzo dobrze prowadziło przez Venta. Głos Morgoth jako Viridian rox :D Niebawem poprowadzę w ten sposób kolejną przygodę ;3

#4 Aeterna88

Aeterna88

Forumowicz

• Użytkownik
  • PipPip
  • 437 postów

Napisano 06 styczeń 2012 - 11:55

Bardzo mi się podoba, że powstał ten temat :P A na dobry początek, to wielkie podziękowania dla Enderisa za wiele, wiele odgrywów z Andirisem. W szczególności za te ostatnie, z nieznośną bardką-złośnicą, której Dziadek już kosturem po łapach dał ;) Każda odgrywka bardzo mi się podoba i to niezależnie od postaci którą gram ;) Naprawdę aż miło.
I don't want to jinx it!

#5 Devvra

Devvra

Master Scenarzysta

• neverwinter2.gram.pl
  • Inne: Aeris - Mistrz Gry, Desalijski Kościół Myrkula, Scenarzysta
  • 13576 postów
  • 1992710

Napisano 06 styczeń 2012 - 11:56

Szkwałowi dziękuję za bardzo ładną odgrywkę z pewnym moim NPC :) Podobne podziękowania wędrują do Liu. Dziękuję także Fizzowi za możliwość wspólnej gry na queście w Fali. Tobie, Switchu, też. :D I dzięki, vndr, za temat. :)

Mr. Croup began to laugh. It sounded like a piece of blackboard being dragged over the nails of a wall of severed fingers. "Oh, Messire Marquis. I think I can confidently state, with no risk of contradiction from any parties here present, that ou have taken leave of whatever senses you are reputed to have had. You are," he confided, "if you will permit the vulgarism, completely off your head."
"Say the word," said Mr. Vandemar, who was now standing behind the marquis's chair, "and it'll be off his neck before you can say Jack Ketch."
The marquis breathed heavily on his fingernails and polished them on the lapel of his coat. "I have always felt," he said, "that violence was the last refuge of the incompetent, and empty threats the final sanctuary of the terminally inept."

Informacje o prowadzeniu i ocenach

Dostępna w tygodniu od godziny 16:00.

#6 Enderis

Enderis

Kochanek Maggie !!! OH YEAH !!!

• Użytkownik
  • Inne: Konwent Wiedzy Mistycznej
  • PipPipPip
  • 2218 postów
  • 9608880
  • Gestath
  • Wersja gry:1.23

Napisano 06 styczeń 2012 - 12:00

Do Aet ;) Z wzajemnoscią Moja Droga, z wzajemnoscią :) Dziekuję i ja Ci bardzo za aktywnosc i to, że jestes miedzy nami.
Elminster Aumar

Wjk1/Łtr2/Kpn3/Czar20/Acm5/Ep4 SW 39

#7 Morris

Morris

Forumowicz

• Użytkownik
  • PipPip
  • 166 postów

Napisano 07 styczeń 2012 - 18:31

A mi generalnie podoba się to, jak wygląda cały moduł. Siedzący wieśniak, spacerujące krówki , czy właśnie ludziska gdzieś tam w polu nadają tym lokacjom gospodarczym fajnego wyglądu. Biblioteka Konwentu - po prostu super lokacja. Taka skromna, ale widać że nie robiona na "odwal się". Bardzo mi się podoba. Krypta na cmentarzu do której w końcu miałem odwagę wejść również wywarła na mnie całkiem pozytywne wrażenie. Spodziewałem się zaraz przy wejściu zastać wrogich NPC, ale póki tam byłem nie spotkałem ani jednego, a jedynym niebezpieczeństwem były pułapki. I tak wyszedłem chyba w połowie zwiedzania, bo się bałem że zaraz uruchomię jakiś skrypt i rzuci się na mnie lisz (serio). Wracając do tematu tego tematu i mojego posta (samo przez się, prawda? :>) chcę jeszcze powiedzieć, że bardzo podoba mi się także rzemiosło estetyczne, dzięki któremu mogę ubrać postać tak, jak chciałbym żeby wyglądała.
"We can live forever if you've got the time."

#8 Devvra

Devvra

Master Scenarzysta

• neverwinter2.gram.pl
  • 13576 postów
  • 1992710

Napisano 10 styczeń 2012 - 19:56

Dziękuję Minoxixowi - za wszystko co robi, a robi to świetnie, zawsze dyspozycyjny, zawsze klimatyczny, znajdujący dla każdego coś miłego. :)

Mr. Croup began to laugh. It sounded like a piece of blackboard being dragged over the nails of a wall of severed fingers. "Oh, Messire Marquis. I think I can confidently state, with no risk of contradiction from any parties here present, that ou have taken leave of whatever senses you are reputed to have had. You are," he confided, "if you will permit the vulgarism, completely off your head."
"Say the word," said Mr. Vandemar, who was now standing behind the marquis's chair, "and it'll be off his neck before you can say Jack Ketch."
The marquis breathed heavily on his fingernails and polished them on the lapel of his coat. "I have always felt," he said, "that violence was the last refuge of the incompetent, and empty threats the final sanctuary of the terminally inept."

#9 Atlantis

Atlantis

Aktywny

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 1735 postów

Napisano 10 styczeń 2012 - 20:11

Dziękuję iksowi, za klimaty jakie lubię najbardziej ;p

#10 Enderis

Enderis

Kochanek Maggie !!! OH YEAH !!!

• Użytkownik
  • Inne: Konwent Wiedzy Mistycznej
  • PipPipPip
  • 2218 postów
  • 9608880
  • Gestath

Napisano 10 styczeń 2012 - 21:54

Z mojej strony dolączam się do Devvry - Minoxix naprawdę dobry DM. Pierwszy na ops tak aktywnie realizuje kampanie do tego prawdopodobnie pozbawiony wlasnej postaci, a to naprawdę coś. Wielkie dzieki dla kolegi :)
Elminster Aumar

Wjk1/Łtr2/Kpn3/Czar20/Acm5/Ep4 SW 39

#11 Deithwen

Deithwen

Zasiedziały

• Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6235 postów

Napisano 11 styczeń 2012 - 00:30

Dziękuję Devrze za fajnie rozwijający się, niejednoznaczny konflikt Saevala z Sirocco. :)
www.gd-doradztwo.pl
Profesjonalne doradztwo prawne.

Do 5 listopada nieobecny na serwerze.

#12 Devvra

Devvra

Master Scenarzysta

• neverwinter2.gram.pl
  • 13576 postów
  • 1992710

Napisano 18 styczeń 2012 - 23:37

Aeternie za arcyprzyjemną odgrywkę w pewnej niebezpiecznej grze o dużą stawkę :) That. Poor. Unfortunate. Sooooul! ;)

#13 enemys

enemys

Adminofaszysta

• neverwinter2.gram.pl
  • Inne: Aeris - Budowniczy, Aeris - Mistrz Gry
  • 10579 postów
  • 4392048
  • Slithan

Napisano 18 styczeń 2012 - 23:40

Dziękuję Hecate, Zir, Aeternie i Xónowi za to, że można z nimi odgrywać i dobrze się bawić nawet z pełnym licznikiem auto i nie kosząc mobów seriami. A Xónowi jeszcze za to, że razem ze mną koxi <3.

Nie jestem MG, tylko adminofaszystą.

Od wtorku do czwartku każdego tygodnia zajęty i nieobecny (ew. obecny z doskoku na forum) - o ile serwer się nie pali i nie wali, nie pomogę.

PROSZĘ ZGŁASZAĆ BUGI W DZIALE BUGÓW, NIE PRZEZ PRYWATNĄ WIADOMOŚĆ, CHYBA ŻE W GRĘ WCHODZĄ SZKODLIWE EXPLOITY BĄDŹ BŁĘDY WYMAGAJĄCE BARDZO PILNEGO ZAŁATANIA!

Pierwsze prawo Aeris w ujęciu molekularnym: każdy elektron ma swój spin, każdy gracz Aeris ma swoją spinę.

#14 vndr

vndr

Aktywny

• Zbanowany
  • PipPipPip
  • 1412 postów

Napisano 19 styczeń 2012 - 01:15

a ja ixowi za q. bardzo ciekawe i czekamy na wiecej!
"Who are you?
If you follow the leader,
Who says you need it,
Swallow the seed you take from the feeder
And the pressure gets too much
Who are you?

#15 Aeterna88

Aeterna88

Forumowicz

• Użytkownik
  • PipPip
  • 437 postów

Napisano 22 styczeń 2012 - 18:22

Się tego nazbierało ostatnimi czasy! Podziękowania dla Vegi - za udowodnienie, że na koksie można poodgrywać lepiej niż w mieście ;) Devvrze za kilka bardzo miłych eventów z aasimarem z piekła rodem. Oby więcej! Sidowi. Za to, że od Ashaby po Aeris gra się świetnie. Zawsze :) A ponadto bardzo mi się podoba, że mi jeszcze nikt Maeldiir nie posłał do trzech diabłów! :P Nie chciałabym nikogo pominąć, bo z naprawdę sporą grupą osób się odgrywa, dlatego też dzięki dla wszystkich, którzy muszą znosić moją bardkę na odgrywie i questach ;)
I don't want to jinx it!

#16 Switchu

Switchu

Elder Evil

• Aeris - Mistrz Gry
  • Inne: Enklawa Thay
  • 3891 postów
  • 1492947
  • Switchu

Napisano 22 styczeń 2012 - 20:19

Arcemu - za epickie questy, na których mogę poudawać, że umiem odgrywać czarodzieja. Devvrze - za to, że jest Devvrą Aeternie - za jej Maeldiir i ogólnie za całokształt działań Morrie - za questy, które sprawiają, że muszę chodzić do psychiatry, bo mam traumę. (w pozytywnym sensie) Finraelowi - za Harona, jedyną postać, z którą Tarn może pogadać niemal jak równy z równym. Morrisowi - za obecność na SB Kiriemu - j/w + za to, że pomógł mi wyznaczyć cel w życiu, jakim jest osiągnięcie statusu arcykolesia. Totusiowi - za bycie serwerową maskotką. Jeśli kogoś pominąłem - błagam, nie bijcie. Pamięć nie ta. Na wszelki wypadek - dziękuję również wszystkim innym, za to że są.

RPG is a lie, there is only grind.

Through grind, I gain levels.

Through levels, I gain power.

Through power, I gain victory.

Through victory, my chains are broken.

The Exp shall free me.

SRD, opis czaru Znajomość Legend

Characters who are 11th level and higher are "legendary", as are the sorts of creatures they contend with, the major magic items they wield, and the places where they perform their key deeds.

Bieda Sulmeda:

Dołączona grafika

Torlund
"I do not act first and think later. I usually think first. And then act anyway."

#17 Khalum

Khalum

Zasiedziały

• neverwinter2.gram.pl
  • Inne: Aeris - Mistrz Gry
  • 10757 postów
  • Erbeon

Napisano 29 styczeń 2012 - 11:13

Bardzo dziękuję za dobre odgrywanie postaci podczas mojego wczorajszego questa :)

Dzięki:
Maeldiir aka Aeterna88
Aterinowi aka Adrian
Liu aka vega
Tarn aka Switchu

Jak i za mały odgryw z NPCtem dla:

Harona aka finraek

PS: Pamiętajcie co wam wszystkim pewien NPC mówił :)

#18 Aeterna88

Aeterna88

Forumowicz

• Użytkownik
  • PipPip
  • 437 postów

Napisano 29 styczeń 2012 - 13:42

Khalumie, to ja dziękuję za naprawdę miłe questy z Cerrionem! :) Naprawdę bardzo, ale to bardzo mi się podobają - jest połączenie i walki i myślenia, co sprawia, że zawsze bardzo dobrze się bawię na Twoich questach :) Dzięki! P.S.Podkreślenie 88 nie uszło mojej uwadze :P
I don't want to jinx it!

#19 Devvra

Devvra

Master Scenarzysta

• neverwinter2.gram.pl
  • 13576 postów
  • 1992710

Napisano 29 styczeń 2012 - 14:12

To ja z kolei muszę powiedzieć, że szalenie podobała mi się odgrywka z Ronanem, Yoeną i Andirisem w pewnych górach nad pewnym jochołem ;) "Dziadek stary, to się rozkłada" :D Podobała mi się również cała przygoda Straży - to, że byliście wtedy naprawdę fajni, trybiliście, daliście się sprowokować i odkryliście kolejne tajemnice Aeris. :) Podoba mi się również - i dziękuję Drathe za to, że dołączyła do nas, po wielu moich zabiegach! Skutecznych! :D

#20 Aeterna88

Aeterna88

Forumowicz

• Użytkownik
  • PipPip
  • 437 postów

Napisano 31 styczeń 2012 - 23:44

Bardzo mi się - jak każdy zresztą :) - podobał quest Devvry. Zawsze jest nie dość, że bardzo ciekawie, to jeszcze pojawiają się elementy na postać daną nakierowane. Pięknie ;) Dziękuję!
I don't want to jinx it!

IPB Skin By Virteq