Skocz do zawartości

Ogłoszenie

Zapomniałeś loginu lub hasła napisz email do admistratora forum, nie zakładaj kolejnych kont!

Zdjęcie

Polska społecznosć NWN2

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

#1 Kelemvor2

Kelemvor2

Początkujący

• Użytkownik
  • Inne: Kondotierzy
  • Pip
  • 61 postów
  • Kelemvor2
  • Wersja gry:1.23
  • Maska Zdrajcy:Tak
  • Gniew Zehira:Tak

Napisano 12 czerwiec 2013 - 17:13

Witajcie Mam krótkie pytanie do wszystkich, którzy jeszcze walczą z NWN2. Jak się ma polska scena multiplayer? Czy warto te kilka lat po premierze kupić jeszcze tą grę? Szukam ostatnio gry, która zapewni mi trochę rozrywki (długoterminowej) i nie chciałbym, aby powtórzyła się sytuacja z Mass Effecta 3, że ja kupuję grę a kończy się wsparcie dla multi. W NWN2 nigdy nie grałem, ale jedynka to całe moje dzieciństwo :P. Za wszelkie odpowiedzi z góry dziękuję.

#2 Morrie

Morrie

Zasiedziały

• Scenarzysta
  • 17055 postów
  • 657013

Napisano 12 czerwiec 2013 - 17:14

Na dzień dobry - zerknij na odpowiednie tematy na tym forum, bo znajdziesz tutaj i forum jednego z serwerów NWN 2.

"Of all the things I hold in high regard, rules are not one of them."

"If you don't like how the table is set, turn over the table."

"The nature of promises, is that they remain immune to changing circumstances."

"I know what I have to do. We'll have many nights like this. Making plans, very little sleep."

"They made as a great favor. We are no longer bound by allegiances. We live by one rule, and one rule only. Never again to be put in such a position."

"Take a step back, look at the bigger picture."
Frank Underwood, "House of Cards"

Jeśli nie reaguję na posty w tematach postaci - proszę o przypomnienie się na GG bądź PW. W natłoku zajęć i postów zdarza mi się zapomnieć o niektórych kwestiach.

#3 Kelemvor2

Kelemvor2

Początkujący

• Użytkownik
  • Pip
  • 61 postów
  • Kelemvor2

Napisano 12 czerwiec 2013 - 17:18

Zdaję sobie z tego sprawę. Przeglądałem już forum całkiem dokładnie, ale samo forum nie odpowiada mi na pytanie, czy na serwerach są jeszcze ludzie.

#4 Morrie

Morrie

Zasiedziały

• Scenarzysta
  • 17055 postów
  • 657013

Napisano 12 czerwiec 2013 - 17:20

Owszem. Nie są to ilości typowe dla WoWa, ale po kilkanaście osób (lekko licząc) w godzinach szczytu się znajdzie :)

"Of all the things I hold in high regard, rules are not one of them."

"If you don't like how the table is set, turn over the table."

"The nature of promises, is that they remain immune to changing circumstances."

"I know what I have to do. We'll have many nights like this. Making plans, very little sleep."

"They made as a great favor. We are no longer bound by allegiances. We live by one rule, and one rule only. Never again to be put in such a position."

"Take a step back, look at the bigger picture."
Frank Underwood, "House of Cards"

Jeśli nie reaguję na posty w tematach postaci - proszę o przypomnienie się na GG bądź PW. W natłoku zajęć i postów zdarza mi się zapomnieć o niektórych kwestiach.

#5 Livienna

Livienna

Forumowicz

• Użytkownik
  • PipPip
  • 548 postów

Napisano 12 czerwiec 2013 - 17:21

Są. Aeris wyciąga ostatnimi tygodniami do 25 nawet osób. :) Tylko mogą być problemy - w aktualnym czasie nowym ciężko, bo na serwerze trwa wojna. Jakby nie było, chcesz grać - wbijaj, zapraszam do naszego bunkru! :D (możesz śmiało pisać, wszystko wytłumaczę ja i nie tylko)

#6 Kelemvor2

Kelemvor2

Początkujący

• Użytkownik
  • Pip
  • 61 postów
  • Kelemvor2

Napisano 12 czerwiec 2013 - 17:25

Dzięki za odpowiedzi. W takim razie zamówię grę. I z pomocy chętnie skorzystam, bo od czasów NWN1 z DnD nie mam nic wspólnego. A z odgrywaniem to już w ogóle...

#7 Rozetka

Rozetka

Forumowicz

• Użytkownik
  • PipPip
  • 320 postów

Napisano 12 czerwiec 2013 - 17:28

Jeszcze więcej nowych : D
Łap poradnik -> https://dl.dropboxus... ... gracza.pdf
Na pewno pomoże na początku się zorientować co i jak.
Aeris w rozeciej pigułce:

Spoiler

#8 Snaj

Snaj

Początkujący

• Użytkownik
  • Pip
  • 16 postów

Napisano 12 czerwiec 2013 - 17:28

Serwery wspomagające padły i każda próba wyszukania nowego serwera kończy się wyrzuceniem gry, jedynym sposobem jest podłączenie się do serwera metodą: po IP, bezpośrednio. Ale by to uczynić, musisz sobie znaleźć takowy za pośrednictwem Wujka Google, po odprowadzeniu podatku od użytkowania internetu i przeglądarki, oraz od wstukania hasła w/w Wujaszku Google. Ponadto Polska scena NWN2 oferuje niewiele serverów, aczkolwiek nie brakuje tych zagranicznych - jeżeli angielski nie stanowi twojej słabej strony.
Spoiler

#9 Khalum

Khalum

Zasiedziały

• neverwinter2.gram.pl
  • Inne: Aeris - Mistrz Gry
  • 10794 postów
  • Erbeon

Napisano 12 czerwiec 2013 - 17:37

Serwery wspomagające padły i każda próba wyszukania nowego serwera kończy się wyrzuceniem gry, jedynym sposobem jest podłączenie się do serwera metodą: po IP, bezpośrednio. Ale by to uczynić, musisz sobie znaleźć takowy za pośrednictwem Wujka Google, po odprowadzeniu podatku od użytkowania internetu i przeglądarki, oraz od wstukania hasła w/w Wujaszku Google.

Jednak Polska Scena NWN2,posiada narzędzie Shinna dostępne tutaj:

Gateway

Tym samym wejście na Polskie serwery nie jest tak uciążliwe, jak to Snaj przedstawił ;)

IPB Skin By Virteq