Skocz do zawartości

Ogłoszenie

Zapomniałeś loginu lub hasła napisz email do admistratora forum, nie zakładaj kolejnych kont!

Zdjęcie

Twój klucz CD nie został zarejestrowany

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

#1 Gallu

Gallu
  • Użytkownik
  • 2 postów

Napisano 05 sierpień 2013 - 20:40

Kupiłem ostatnio NwN 2. Kiedy próbowałem pograć na multi, to i przy logowaniu i przy próbie stworzenia konta wyskakuje mi jeden jedyny błąd: "Błąd: Twój klucz CD nie został zarejestrowany. Odwiedź stronę nwn.bioware.com" Na danej stronie klucza zarejestrować nic nie można, ogólnie czytałem, że powinienem móc się zalogować nawet bez rejestracji, bo logowanie nie wymaga już autoryzacji. Wersja 1.023 (1765) - podobno najnowsza. Co najgorsze, nigdzie nie mogę znaleźć w internecie choćby podobnego problemu.

#2 Avasil

Avasil

Zasiedziały

• Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4734 postów
  • 9963235
  • avasil
  • Maska Zdrajcy:Tak
  • Gniew Zehira:Tak

Napisano 05 sierpień 2013 - 20:44

Nie twórz konta, po prostu zaloguj się z nicku jaki sobie wybrałeś i wpisz jakiekolwiek hasło, daj znać czy pomogło ;)
"Myśl o rozwiązaniu, nie o problemie."
T. Goodkind

#3 Gallu

Gallu
  • Użytkownik
  • 2 postów

Napisano 05 sierpień 2013 - 20:46

Błąd wyskakuje bez jakiegokolwiek opóźnienia poświęconego na łączenie się czy cuś - po prostu klikam "zaloguj" i błąd wyskakuje. Żadnych autoryzacji itp. @EDIT Gra była reinstalowana, teraz siedzi nawet na C.

#4 szafarz86

szafarz86
  • Użytkownik
  • 3 postów

Napisano 17 listopad 2013 - 22:07

Mam idenyczny problem. Widzę, że jest niedawny 2013 rok a odpowiedzi brak. Czy jakaś mądra głowa może pomóc? spotkałem się już wiele razy na forach z tym problemem. Jak można zacząć grę wieloosobową skoro nie można przejść przez ekran logowania? :< Nie pomaga wpisanie niczego lub czegoś w haśle, zawsze musi być hasło lub login a następnie nie dopuszcza dalej ponieważ " Twój klucz CD nie został zarejestrowany. Odwiedź stronę nwn.bioware.com" CO zrobić? proszę o pomoc.

#5 Jeron

Jeron

Aktywny

• Użytkownik
  • Inne: Dalanth - Nelanthery, Kondotierzy
  • PipPipPip
  • 2250 postów

Napisano 17 listopad 2013 - 22:17

Jakiś czas temu bodajże padły serwery autoryzacyjne. Wpisujesz co Ci sie tam podoba, bez rejestrowania, czekasz aż wyskoczy Ci okienko z przyciskiem ''ok'' I możesz wejsć do multi. Z Tym, że albo musisz znać bezpośredni adres do serwera na którym chcesz grać, albo polecam pobranie Skywing Extended Client'a który wyświetla wszystkie dostępne serwery, polskie i zagraniczne

Ciapaty pls

Spoiler

#6 Wujek

Wujek

Forumowicz

• Użytkownik
  • Inne: Kondotierzy
  • PipPip
  • 101 postów
  • Wujek
  • Wersja gry:najnowsza

Napisano 17 listopad 2013 - 22:38

Już wyjaśniam w czym tkwi problem. Sam się z tym męczyłem niecały miesiąc temu, a do rozwiązania doszedłem czystym przypadkiem.

0.) Zróbcie wszystko to co jest w punkcie trzecim (zmieńcie 'key0=' na 'key=1', 'key1=' na 'key2=', a 'key2=' na 'key3=') . Jak nie pomoże to jedziecie od 1.

1.) Wszystko odinstalujcie.

2.) Zacznijcie instalować grę od nowa.

3.) Po zamontowaniu podstawki Neverwinter Nights 2

~ 3a.) otwórzcie główny folder z grą

~ 3b.) odszukajcie i otwórzcie w notatniku nwncdkey

~ 3c.) Zmieńcie 'key0=' na 'key1='

~ 3d.) Zapiszcie zmiany

4.) Instalujcie już normalnie resztę.

W czym dokładnie rzecz? Ano w tym, że podstawka źle nazywa swój klucz, przez co każdy następny dodatek jest w nwncdkey źle przypisany. Maska powinna mieć 'key2=', a ma 'key=1' itd itp

Ta drobna, kosmetyczna zmiana po zainstalowaniu podstawowej wersji wszystko nakieruje na właściwe tory i problem z logowaniem do trybu multiplayer zniknie.

Jeżeli pomogłem to gdzieś na dole tej wiadomości powinien być guziczek z napisem "pomógł" ;) Warto kliknąć. Post będzie w temacie lepiej widoczny i być może w przyszłości posłuży jeszcze komuś.

#7 szafarz86

szafarz86
  • Użytkownik
  • 3 postów

Napisano 17 listopad 2013 - 22:49

PROBLEM ROZWIĄZANY! Wystarczyła zamiana nr keyów jak mówiłeś wujek! Stokrotne dzięki! mam nadzieję, że ludzie trafią na ten temat i znajdą rozwiązanie. UFF, dwa dni się z tym użerałem. Dziękuję, temat do zamknięcia!

#8 Sparky

Sparky

Początkujący

• Użytkownik
  • Pip
  • 28 postów
  • Sparky
  • Gniew Zehira:Nie

Napisano 17 maj 2017 - 19:53

Dzięki, mi pomogło ;)

IPB Skin By Virteq