Skocz do zawartości

Ogłoszenie

Zapomniałeś loginu lub hasła napisz email do admistratora forum, nie zakładaj kolejnych kont!

Zdjęcie

maksymalny poziom

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 Solmyr

Solmyr

Początkujący

• Użytkownik
  • Pip
  • 33 postów

Napisano 06 wrzesień 2013 - 20:18

Mam pytanie o maksymalny poziom w kampanii dla bohaterów z podwyższeniem poziomu. Jaki on będzie dla np. drowa z +2? 20 jak dla wszystkich czy 18, bo to jest de facto jego 20? Przepraszam za dublowanie, jeśli dubluję.

#2 Antras

Antras

Zasiedziały

• Zbanowany
  • PipPipPipPip
  • 2811 postów
  • 6111162
  • Maska Zdrajcy:Tak
  • Gniew Zehira:Tak

Napisano 06 wrzesień 2013 - 21:17

18.

#3 Solmyr

Solmyr

Początkujący

• Użytkownik
  • Pip
  • 33 postów

Napisano 06 wrzesień 2013 - 21:30

Ok, dzięki.

#4 belwarg

belwarg
  • Użytkownik
  • 2 postów

Napisano 16 luty 2014 - 14:44

Pozwolę sobie trochę odświeżyć temat. Właśnie kupiłem na gog NWW2 Complete i planuję sobie postać. Myśłałem o yuan-ti łotrzyk/zawadiaka + zabójca tylko zastanawiam się jaki maksymalny poziom mogę osiągnąć w podstawowej kampanii? 18 czy 28? Ograniczenie wynika z limitu XP jakie można zdobyć czy z czegoś jeszcze?

#5 Livienna

Livienna

Forumowicz

• Użytkownik
  • PipPip
  • 548 postów

Napisano 16 luty 2014 - 14:47

W podstawowej kampanii osiągało się max poziom 20, 18 jeżeli była to postać typu drow czy, chyba właśnie, yuan-ti... Z każdym kolejnym dodatkiem maxymalny poziom trzymał się liczby 30.

#6 belwarg

belwarg
  • Użytkownik
  • 2 postów

Napisano 16 luty 2014 - 15:52

Ok, czyli 18 poziom, a potem będę mógł eksportować postać do Maski Zdrajcy, tak?

#7 xqv

xqv

MasterDM

• neverwinter2.gram.pl
  • Inne: Aeris - Mistrz Gry
  • 27891 postów
  • Maska Zdrajcy:Tak
  • Gniew Zehira:Tak

Napisano 16 luty 2014 - 16:02

Tak.

Najczęściej gg mam WYŁĄCZONE, odpalam tylko w sprawach nagłych - sugerowana forma kontaktu: PW na forum.

GRACZU! Privy NIE są dobrą metodą komunikacji z Ekipą. Swoje deklaracje, pytania i inne sprawy zawierzaj w dziale Spraw do Ekipy - ułatwisz tym samym nam robotę i zmniejszasz szanse, że twoje sprawy gdzieś umkną albo zostaną zapomniane. 

IPB Skin By Virteq