Skocz do zawartości

Ogłoszenie

Zapomniałeś loginu lub hasła napisz email do admistratora forum, nie zakładaj kolejnych kont!

Zdjęcie

Brak "Finezji w walce"

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Minasterium21

Minasterium21
  • Użytkownik
  • 8 postów

Napisano 08 wrzesień 2013 - 17:03

Podejrzewam iż u mojej postaci brakuje atutu "Finezja w walce" mimo że taki wybrałam i pojawia się w zakładce atutów. Jako iż gram łotrzykiem modyfikator siły mam +1, zręczności +3. I zadaję po 6 - 7 obrażeń. I bym nie zauważyła pewnie gdyby pod wpływem zatrucia modyfikator siły spadł do -2. Zręczność była nadal +3, ale obrażenia spadły do 1. Co mogę z tym zrobić?

#2 enemys

enemys

Adminofaszysta

• neverwinter2.gram.pl
  • Inne: Aeris - Budowniczy, Aeris - Mistrz Gry
  • 10946 postów
  • 4392048
  • Slithan
  • Wersja gry:1.23
  • Maska Zdrajcy:Tak
  • Gniew Zehira:Tak

Napisano 08 wrzesień 2013 - 17:11

Finezja wpływa tylko na premię do trafienia, obrażenia wciąż używają modyfikatora z siły. W związku z tym obniżona siła obniża obrażenia, ale nie atak. Wszystko jest prawdopodobnie w porządku.

Nie jestem MG, tylko adminofaszystą.

Od wtorku do czwartku każdego tygodnia zajęty i nieobecny (ew. obecny z doskoku na forum) - o ile serwer się nie pali i nie wali, nie pomogę.

PROSZĘ ZGŁASZAĆ BUGI W DZIALE BUGÓW, NIE PRZEZ PRYWATNĄ WIADOMOŚĆ, CHYBA ŻE W GRĘ WCHODZĄ SZKODLIWE EXPLOITY BĄDŹ BŁĘDY WYMAGAJĄCE BARDZO PILNEGO ZAŁATANIA!

Pierwsze prawo Aeris w ujęciu molekularnym: każdy elektron ma swój spin, każdy gracz Aeris ma swoją spinę.

#3 Minasterium21

Minasterium21
  • Użytkownik
  • 8 postów

Napisano 08 wrzesień 2013 - 17:17

Dziękuję. W takim razie temat chyba do zamknięcia :)

IPB Skin By Virteq