Skocz do zawartości

Ogłoszenie

Zapomniałeś loginu lub hasła napisz email do admistratora forum, nie zakładaj kolejnych kont!

Zdjęcie

Neverwinter Nights 2 - 2D Missing Texture

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Pawel2000

Pawel2000
  • Użytkownik
  • 2 postów

Napisano 11 wrzesień 2013 - 19:06

Ostatnio postanowiłem zagrać w NWN2. Wszystko ładnie, pięknie aż do II aktu. Zapisałem grę. Rano wchodzę i zamiast screena save widze jakieś 4 kolorowe kwadraty i napis "2D Missing Texture". Naciskam wczytaj grę i pisze nie można wczytać gry,moduł jest uszkodzony czy jakoś tak. Nie pisałbym tego tematu gdyby nie odstępy między AUTOSAVE a QUICKSAVE, który wynosi aż 2 godziny. Jak by co gram na patchu v1.23. Gra Oryginalna. Proszę o pomoc. Z góry dziękuję.

#2 Veris

Veris

Mordekai

• Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4084 postów
  • Maska Zdrajcy:Tak
  • Gniew Zehira:Tak

Napisano 13 wrzesień 2013 - 16:24

NWN2 jest niestety grą bardzo zabugowaną. Najbardziej prostym rozwiązaniem jest reinstalacja gry (wcześniej ofc zachowanie swoich savów) - z tym, że to nie musi zadziałać.

#3 Totus

Totus

Aktywny

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 1189 postów
  • Totusek
  • Maska Zdrajcy:Tak
  • Gniew Zehira:Tak

Napisano 13 wrzesień 2013 - 16:36

Masz brak tekstur na tych samych lokacjach, gdzie wcześniej były? czy na innych. Nie wyłapało ci może przez ten czas jakiejś aktualizacji do karty graficznej? (swego czasu na jednej wersji kart od nVidii nie było tekstur w ogóle na lokacjach zewnętrznych poza początkową wioską)

Elfy są przedziwne. Budzą zadziwienie.
Elfy są cudowne. Sprawiają cuda.
Elfy fantastyczne. Tworzą fantazje.
Elfy są urocze, Rzucają urok.
Elfy są czarowne. Splatają czary.
Ich uroda powala. Strzałą.
Nikt nigdy nie powiedział, że elfy są miłe.
Elfy są złe.

Ja tu tylko sprzątam.

#4 Pawel2000

Pawel2000
  • Użytkownik
  • 2 postów

Napisano 13 wrzesień 2013 - 19:03

Ech, dzięki za wszystko ale... Zagrałem ponownie od tego AUTOSAVE. Narazie wszystko wporządku. Przed każdym wyjściem z gry sprawdzam czy aby save się znowu nie uszkodził. Temat do zamknięcia. :grin:

IPB Skin By Virteq