Skocz do zawartości

Ogłoszenie

Zapomniałeś loginu lub hasła napisz email do admistratora forum, nie zakładaj kolejnych kont!

Zdjęcie

Obraz menu głównego

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Cathris

Cathris
  • Użytkownik
  • 5 postów

Napisano 14 październik 2013 - 17:08

Może i sprawa nie jest ważna, rażąca itp, jednak ostatnio mnie dość mocno denerwuje. Po instalacji dodatków (instalowałam je ok. 2-3 lata temu ale jakoś wcześniej nie przeszkadzało :twisted: ) obraz menu głównego zmienił się na obraz Gniewu Zethira. Czy da się jakoś zmienić go na ten z podstawki, lub (jeszcze lepiej) z Maski Zdrajcy? Jeśli tak prosiłabym o możliwie łopatologiczne wyjaśnienie jak to zrobić :)

#2 Morrie

Morrie

Zasiedziały

• Scenarzysta
  • 17055 postów
  • 657013
  • Wersja gry:1.23
  • Maska Zdrajcy:Tak
  • Gniew Zehira:Tak

Napisano 14 październik 2013 - 17:11

Patrząc na twój profil masz Gniew Zehira zainstalowany. Więc jest to raczej nieodwracalne...

"Of all the things I hold in high regard, rules are not one of them."

"If you don't like how the table is set, turn over the table."

"The nature of promises, is that they remain immune to changing circumstances."

"I know what I have to do. We'll have many nights like this. Making plans, very little sleep."

"They made as a great favor. We are no longer bound by allegiances. We live by one rule, and one rule only. Never again to be put in such a position."

"Take a step back, look at the bigger picture."
Frank Underwood, "House of Cards"

Jeśli nie reaguję na posty w tematach postaci - proszę o przypomnienie się na GG bądź PW. W natłoku zajęć i postów zdarza mi się zapomnieć o niektórych kwestiach.

#3 TheDoc

TheDoc

Aktywny

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 1728 postów
  • Maska Zdrajcy:Tak
  • Gniew Zehira:Tak

Napisano 14 październik 2013 - 17:17

Ktoś ostatnio dawał pliczek na zmianę muzyki na tą z podstawki. Może więc są i jakieś na to.

Friendship
is
Magic!

IPB Skin By Virteq