Skocz do zawartości

Ogłoszenie

Zapomniałeś loginu lub hasła napisz email do admistratora forum, nie zakładaj kolejnych kont!

Zdjęcie

Problem z modułem.

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 Soyer

Soyer
  • Użytkownik
  • 2 postów

Napisano 11 luty 2015 - 17:21

Witam serdcznie. NIektorzy mogą mnie kojażyc ze sceny nwn1, przez dlugi okres opiekowałem sie modułem Pl - Królewskie.  Moj poblem dotyczy własnie tego servera. Pewien gracz namowil mnie abym wskrzesil krola zeby grono milosnikow moglo sobie swobodnie pograc. No ale zaczęły sie schody ;p Server postawilismy na linuxie  po IP server widac lecz modul sie nie chce wczytac. Czyli konfiguracja plikow serverowych jest ok bo kazdy inny modol wczytuje sie normalnie i na server mozna wejsc. Lecz kiedy ładuje króla pisze aborted. i kicha. Myslalem ze to przez skrypty ktore sa powiazane z baza odbc. Wywalilem wszystkie skrypty zeby sprawdzic i nadal to samo. Wiec zaczałem dlubac w hakach. I okazuje sie, ze prawdopodobnie jakis hak jest uszkodzony lub jego biblioteka.. usuwalem pokolei haki z modulu i zostaly dwa  cep2_custom i cep2_top_v24. Przy usuwaniu tych hakow wywala error i aurora sie zawiesza. Zrobilem tez inaczej... zmienilem rozszerzenie modulu na .erf  Zimportowalem  plik na czysty modol bez hakow  i tez nie chcial sie wczytac wywalilo identyczny error jak przy usuwaniu hakow.  I teraz mam rebusa...  Gdyby ktos miał jakies pomysły to byłbym wdzieczny. Pomocą przy module tez nie pogardze :D   

Pozdrawiam.

IPB Skin By Virteq