Skocz do zawartości

Ogłoszenie

Zapomniałeś loginu lub hasła napisz email do admistratora forum, nie zakładaj kolejnych kont!

Zdjęcie

Kampania dla twardzieli - temat rekrutacyjny

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
227 odpowiedzi w tym temacie

#221 Lordi

Lordi

Naczelny Kłamca

• Aeris - Budowniczy
  • Inne: Aeris - Budowniczy Senior, Dalanth - Nelanthery, Kondotierzy, Konfraternia
  • 2681 postów
  • Maska Zdrajcy:Tak
  • Gniew Zehira:Tak

Napisano 15 luty 2017 - 00:29

Piątek, o 19. Pasuje.

Laref: Lordi to taka lepsza wersja achillesa, nie jest tak pizdowaty jak ten grecki cwaniaczek i na tyle męski, żeby pozbawić się swej pięty... ale bogowie przewidzieli to i dali nam kable do obrony!

Waldek: Wyobrażam sobie takiego Graamrosa, który wysyła ludzi na pewną śmierć, a jak umrą to mówi "za mało treningów, za mało samodoskonalenia, za mało bycia mnichem, czemu nikt nie umie odbijać strzał rencoma jak ja?"

#222 xqv

xqv

MasterDM

• neverwinter2.gram.pl
  • Inne: Aeris - Mistrz Gry
  • 23959 postów

Napisano 15 luty 2017 - 00:30

Potwierdzam.

Najczęściej gg mam WYŁĄCZONE, odpalam tylko w sprawach nagłych - sugerowana forma kontaktu: PW na forum.

GRACZU! Privy NIE są dobrą metodą komunikacji z Ekipą. Swoje deklaracje, pytania i inne sprawy zawierzaj w dziale Spraw do Ekipy - ułatwisz tym samym nam robotę i zmniejszasz szanse, że twoje sprawy gdzieś umkną albo zostaną zapomniane. 

#223 Drathe

Drathe

Subtelny Przebiśnieg

• Scenarzysta
  • Inne: Krąg Druidów
  • 955 postów
  • Doreitha

Napisano 15 luty 2017 - 03:06

Możemy zacząć o 20?

pEQECsKwsezCmvF7OpUWc2uRkW0BxMsrEwitznud

Spoiler

#224 Zireael

Zireael

Zimna Suka

• Użytkownik
  • Inne: Dalanth - Nelanthery, Desalijski Kościół Bane'a, Kondotierzy, Konfraternia, Konwent Wiedzy Mistycznej, Srebrne Błyskawice
  • PipPip
  • 902 postów
  • 4524926
  • ZarinellON

Napisano 15 luty 2017 - 13:36

i'm gut

Marzę o dniu, kiedy prywatny gust ludzki nie będzie podstawą do mówienia innym jak mają żyć i jak się bawić.

lbu6WUG.jpg

Dr. Brum : (23 wrzesień 2016 - 23:40:33)Bogowie dali domenę cierpienia Loviatar żeby nie wpadła ona w ręce Erlanith.

Switchu: Przy Zoe to Shar by wpadła w depresje.

Spoiler

lcdC8GA.png
8siz1GP.jpg

Konfraternia Poszukiwaczy Przygód:

Spoiler

#225 Grumbler

Grumbler

Sarkastyczny Socjopata

• Użytkownik
  • Inne: Kondotierzy, Konwent Wiedzy Mistycznej
  • PipPipPipPip
  • 5660 postów

Napisano 16 luty 2017 - 19:18

Ja tak 50/50, ale się postaram wpaść.

#226 Lordi

Lordi

Naczelny Kłamca

• Aeris - Budowniczy
  • Inne: Aeris - Budowniczy Senior, Dalanth - Nelanthery, Kondotierzy, Konfraternia
  • 2681 postów

Napisano 17 luty 2017 - 17:18

Gramy dzisiaj, tak jak było ustalane?

Laref: Lordi to taka lepsza wersja achillesa, nie jest tak pizdowaty jak ten grecki cwaniaczek i na tyle męski, żeby pozbawić się swej pięty... ale bogowie przewidzieli to i dali nam kable do obrony!

Waldek: Wyobrażam sobie takiego Graamrosa, który wysyła ludzi na pewną śmierć, a jak umrą to mówi "za mało treningów, za mało samodoskonalenia, za mało bycia mnichem, czemu nikt nie umie odbijać strzał rencoma jak ja?"

#227 xqv

xqv

MasterDM

• neverwinter2.gram.pl
  • Inne: Aeris - Mistrz Gry
  • 23959 postów

Napisano 17 luty 2017 - 18:24

Dobra. Niestety, uczciwie przyznam: wyjątkowo mi się nie chce, muszę przemyśleć co dalej w tej kampanii po następnych krokach jakie mam w planach i kiedy ta ma się skończyć. A nie chcę wam prowadzić jakiejś generycznej zapchajdziury. 

Także, musimy przełożyć na przyszły tydzień.

Najczęściej gg mam WYŁĄCZONE, odpalam tylko w sprawach nagłych - sugerowana forma kontaktu: PW na forum.

GRACZU! Privy NIE są dobrą metodą komunikacji z Ekipą. Swoje deklaracje, pytania i inne sprawy zawierzaj w dziale Spraw do Ekipy - ułatwisz tym samym nam robotę i zmniejszasz szanse, że twoje sprawy gdzieś umkną albo zostaną zapomniane. 

#228 Zireael

Zireael

Zimna Suka

• Użytkownik
  • Inne: Dalanth - Nelanthery, Desalijski Kościół Bane'a, Kondotierzy, Konfraternia, Konwent Wiedzy Mistycznej, Srebrne Błyskawice
  • PipPip
  • 902 postów
  • 4524926
  • ZarinellON

Napisano 17 luty 2017 - 18:48

I teraz naprawdę wychodzi czemu ta kampania nazywa się kampanią dla twardzieli :V

Marzę o dniu, kiedy prywatny gust ludzki nie będzie podstawą do mówienia innym jak mają żyć i jak się bawić.

lbu6WUG.jpg

Dr. Brum : (23 wrzesień 2016 - 23:40:33)Bogowie dali domenę cierpienia Loviatar żeby nie wpadła ona w ręce Erlanith.

Switchu: Przy Zoe to Shar by wpadła w depresje.

Spoiler

lcdC8GA.png
8siz1GP.jpg

Konfraternia Poszukiwaczy Przygód:

Spoiler

IPB Skin By Virteq