Skocz do zawartości

Ogłoszenie

Zapomniałeś loginu lub hasła napisz email do admistratora forum, nie zakładaj kolejnych kont!

Zdjęcie

Pytanie n00ba

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 RamireZ

RamireZ

Faszystowski Demagog

• Użytkownik
  • Inne: Straż Aeris
  • PipPipPip
  • 1047 postów
  • ramireez
  • Wersja gry:1.23.1765
  • Maska Zdrajcy:Tak
  • Gniew Zehira:Tak

Napisano 29 październik 2016 - 16:47

Otóż toolset zawsze odpychał mnie ogólnym poziomem skomplikowania i tak dalej, ale ostatnio chodzi mi po głowie pewien pomysł na moduł, coś w rodzaju minikampanii. Chciałbym zatem zapytać: jak dużym wyzwaniem jest opanowanie toolseta na poziomie potrzebnym do zrealizowania takiego przedsięwzięcia? Raczej nic wymyślnego -- same podziemia, walka, dialogi i jakieś kruczki typu ukryty przycisk czy inny tajny sposób na coś tam.

Wiem, że NWN2 ma już małą bazę graczy, ale to po prostu coś dla własnej przyjemności i ewentualnie kilku osób, które zechcą zagrać.

UWAGA! Ze względu na niemożność cywilizowanego umówienia się na questa z graczami na serwerze Aeris, oświadczam, że z wyjątkiem indywidualnych przygód uczestniczę jedynie w questach, w których gracze są w stanie osiągnąć zadowalający wszystkich termin w maksimum tydzień. Nie będę ciągle rezerwował czasu po to, żeby zaraz ktoś odwołał po raz n-ty obecność. Nie chce mi się zastanawiać, co się wydarzyło kilka miesięcy temu podczas poprzedniej sesji. Potrzebuję się wczuć w postać i w sytuację, a nie mam naprawdę ochoty na siłę odbębniać przygody dla paru punktów doświadczenia. Szanujmy swój czas. Ja swojego nie mam już dłużej zamiaru marnować. Dziękuję za uwagę.

RIP Arlan Melville, paladyn Torma i porucznik SB, 4.IX.2015 -- 19.VIII.2016

RamireZ na queście paladynem:

Spoiler

#2 Zireael

Zireael

Zimna Suka

• Użytkownik
  • Inne: Nelanthery, Kondotierzy, Konfraternia, Konwent Wiedzy Mistycznej, Krąg Druidów
  • PipPipPip
  • 1272 postów
  • 4524926
  • ZarinellON
  • Maska Zdrajcy:Tak
  • Gniew Zehira:Tak

Napisano 29 październik 2016 - 21:26

Jeśli podpięcie hak paków żeby obejrzeć armory sprawia ci trudność to może zacznij od oswojenia sie z toolsetem. Chociażby nawet do nwn1 ;v

Marzę o dniu, kiedy prywatny gust ludzki nie będzie podstawą do mówienia innym jak mają żyć i jak się bawić.

lbu6WUG.jpg

Dr. Brum : (23 wrzesień 2016 - 23:40:33)Bogowie dali domenę cierpienia Loviatar żeby nie wpadła ona w ręce Erlanith.

Switchu: Przy Zoe to Shar by wpadła w depresje.

fnScDla.png

Spoiler

lcdC8GA.png
8siz1GP.jpg

Konfraternia Poszukiwaczy Przygód:

Spoiler

IPB Skin By Virteq