Skocz do zawartości

Ogłoszenie

Zapomniałeś loginu lub hasła napisz email do admistratora forum, nie zakładaj kolejnych kont!

Zdjęcie

Pytanie n00ba

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 RamireZ

RamireZ

Faszystowski Demagog

• Użytkownik
  • Inne: Srebrne Błyskawice
  • PipPip
  • 950 postów
  • ramireez
  • Wersja gry:1.23.1765
  • Maska Zdrajcy:Tak
  • Gniew Zehira:Tak

Napisano 29 październik 2016 - 16:47

Otóż toolset zawsze odpychał mnie ogólnym poziomem skomplikowania i tak dalej, ale ostatnio chodzi mi po głowie pewien pomysł na moduł, coś w rodzaju minikampanii. Chciałbym zatem zapytać: jak dużym wyzwaniem jest opanowanie toolseta na poziomie potrzebnym do zrealizowania takiego przedsięwzięcia? Raczej nic wymyślnego -- same podziemia, walka, dialogi i jakieś kruczki typu ukryty przycisk czy inny tajny sposób na coś tam.

Wiem, że NWN2 ma już małą bazę graczy, ale to po prostu coś dla własnej przyjemności i ewentualnie kilku osób, które zechcą zagrać.

RIP Arlan Melville, paladyn Torma i porucznik SB, 4.IX.2015 -- 19.VIII.2016

RamireZ na queście paladynem:

Spoiler

#2 Zireael

Zireael

Zimna Suka

• Użytkownik
  • Inne: Dalanth - Nelanthery, Kondotierzy, Konfraternia, Krąg Druidów
  • PipPip
  • 979 postów
  • 4524926
  • ZarinellON
  • Maska Zdrajcy:Tak
  • Gniew Zehira:Tak

Napisano 29 październik 2016 - 21:26

Jeśli podpięcie hak paków żeby obejrzeć armory sprawia ci trudność to może zacznij od oswojenia sie z toolsetem. Chociażby nawet do nwn1 ;v

Marzę o dniu, kiedy prywatny gust ludzki nie będzie podstawą do mówienia innym jak mają żyć i jak się bawić.

Dołączona grafika

Dr. Brum : (23 wrzesień 2016 - 23:40:33)Bogowie dali domenę cierpienia Loviatar żeby nie wpadła ona w ręce Erlanith.

Switchu: Przy Zoe to Shar by wpadła w depresje.

Spoiler

Dołączona grafika
Dołączona grafika

Konfraternia Poszukiwaczy Przygód:

Spoiler

IPB Skin By Virteq