Skocz do zawartości


Ogłoszenie

Zapomniałeś loginu lub hasła napisz email do admistratora forum, nie zakładaj kolejnych kont!


Zdjęcie

Wesołych świąt Bożego Narodzenia + prezent od Khaluma


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 Khalum

Khalum

    Zasiedziały

  • neverwinter2.gram.pl
  • Inne: Aeris - Mistrz Gry
  • 10794 postów
  • Erbeon
  • Maska Zdrajcy:Tak
  • Gniew Zehira:Tak

Napisano 23 grudzień 2016 - 23:26

logo_aeris_swieta.png

 

W imieniu administracji Neverwinter2.gram.pl oraz ekipy serwera Aeris pragnę złożyć wam wszystkim, tj. graczom aktualnym, byłym, jak i przyszłym najszczersze i najserdeczniejsze życzenia z okazji świąt Bożego Narodzenia. Życzymy wam z tej okazji czasu spędzonego w rodzinnej i miłej atmosferze, by ten czas z rodziną nie utkwił wam z ironicznym "z rodziną to tylko dobrze na zdjęciach się wychodzi", tylko żeby rzeczywiście te święta się udały. Żebyście nie mieli problemów z przejedzenia, a na pewno, żebyście znaleźli na stole tylko to co lubicie. Co do prezentów, to także znajdźcie to co chcecie pod choinką, a na pewno to, co was usatysfakcjonuje, bo raczej nikt nie dostanie "szóstki" w Lotka pod choinkę, czego każdy by chyba chciał Kappa Życzymy wam także świetnych questów po świętach, jak i cierpliwości do nas jako ekipy w tym zabieganym świątecznym czasie.

 

Pragniemy skierować także życzenia do tych, którzy świąt nie obchodzą z różnych prywatnych przyczyn, żebyście wykorzystali ten czas na odpoczynek i zaczerpnięcie oddechu w tych czasach pełnych zgiełku i wyścigu szczurów.

 

Ekipa Neverwinter2.gram.pl i Aeris

 

&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

 

Jednak to nie wszystko! Już bardziej od siebie pragnę podarować wam drodzy gracze i ekipo dwa skromne prezenty:

 

Pierwszy z nich to możliwość łączenia się z Aeris po domenie: aeris.nwn2.pl

 

Drugi jednak to coś, czego nasza społeczność dotąd sensu stricte nie miała jednolitego i własnego. Pod adresem nwn2.pl znajdziecie serwer TeamSpeak3 dedykowany dla naszej małej, aczkolwiek prężnej społeczności. Każdy znajdzie tam miejsce dla siebie, aczkolwiek w wstępnej formie serwer posiada tylko 30 slotów.

 

Z najserdeczniejszymi życzeniami,

Khalum
IPB Skin By Virteq