Skocz do zawartości

Ogłoszenie

Zapomniałeś loginu lub hasła napisz email do admistratora forum, nie zakładaj kolejnych kont!

Zdjęcie

Instalacja Neverwinter Nights 2 Wrota Zachodu

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 xmatio

xmatio
  • Użytkownik
  • 2 postów

Napisano 11 lipiec 2017 - 17:44

Witam ma problem z instalacją wrót zachodu,ostatnio kupiłem pakiet podstawa+maska zdrajcy w edycji topseller + do tego GW i WZ,instalowałem w następującej kolejności

Podstawka+(i tutaj miałem już problem bo maska zdrajcy nie znajdywała podstawy,ale udało się ze moją starą płytą maski zdrajcy)+aktualizacja+GW-aktualizacja spada do 1.20 i tutaj ani patch z płytki GW ani z płytki WZ nie działał,autoaktualizacja nic nie dawała i w końcu znalazłem na stronie nwnvault znalazłem patche w polskiej wersji które włożyłem do folderu z grą zaktualizowałem przez nwnupdate i jest 1.22.1588 ,niestety płytka z WZ twierdzi "Prosimy o zainstalowanie gry Neverwinter Nights 2 przed instalacją tego rozszerzenia".Następnie spróbowałem tą samą metodą co ostatnio spatchować do 1.23.1756 i ciągle to samo.Czy ma ktoś jakieś propozycje jak rozwiązać problem?

Z góry dzięki za pomoc :)

#2 Zireael

Zireael

Zimna Suka

• Użytkownik
  • Inne: Nelanthery, Kondotierzy, Konfraternia, Konwent Wiedzy Mistycznej, Krąg Druidów
  • PipPipPip
  • 1330 postów
  • 4524926
  • ZarinellON
  • Maska Zdrajcy:Tak
  • Gniew Zehira:Tak

Napisano 11 lipiec 2017 - 17:51

Niestety tak to sie kiepści, że jedynym skutecznym sposobem na zainstalowanie NWNa jest ściągnięcie jego wersji z goga. Nawet może być piracka, ALE jak już zainstalujesz, to zmieniasz klucze na swoje. Wtedy wszystko jest cacy i legalnie, bo grasz na swoich kluczach.

• glaca lubi to

Marzę o dniu, kiedy prywatny gust ludzki nie będzie podstawą do mówienia innym jak mają żyć i jak się bawić.

lbu6WUG.jpg

Dr. Brum : (23 wrzesień 2016 - 23:40:33)Bogowie dali domenę cierpienia Loviatar żeby nie wpadła ona w ręce Erlanith.

Switchu: Przy Zoe to Shar by wpadła w depresje.

fnScDla.png

Spoiler

lcdC8GA.png
8siz1GP.jpg

Konfraternia Poszukiwaczy Przygód:

Spoiler

#3 enemys

enemys

Adminofaszysta

• neverwinter2.gram.pl
  • Inne: Aeris - Budowniczy, Aeris - Mistrz Gry
  • 10426 postów
  • 4392048
  • Slithan
  • Wersja gry:1.23
  • Maska Zdrajcy:Tak
  • Gniew Zehira:Tak

Napisano 11 lipiec 2017 - 17:52

http://neverwinter2....ghts-2-dodatki/

Jeśli temat wyżej nie pomoże, to polecam ściągnąć wersję z GOG* albo gotową instalację NWNa (można gdzieś znaleźć w sieci, ale nie wiem, czy po polsku) i wkleić ją na dysk bez instalacji, po czym dodać swoje klucze w pliku nwncdkey.ini.

*Skąd? Nie wiem. Na lewo się pewnie da. Albo ktoś z forum może udostępni.

• glaca lubi to

Nie jestem MG, tylko adminofaszystą.

Od wtorku do czwartku każdego tygodnia zajęty i nieobecny (ew. obecny z doskoku na forum) - o ile serwer się nie pali i nie wali, nie pomogę.

PROSZĘ ZGŁASZAĆ BUGI W DZIALE BUGÓW, NIE PRZEZ PRYWATNĄ WIADOMOŚĆ, CHYBA ŻE W GRĘ WCHODZĄ SZKODLIWE EXPLOITY BĄDŹ BŁĘDY WYMAGAJĄCE BARDZO PILNEGO ZAŁATANIA!

Pierwsze prawo Aeris w ujęciu molekularnym: każdy elektron ma swój spin, każdy gracz Aeris ma swoją spinę.

IPB Skin By Virteq