Skocz do zawartości

Ogłoszenie

Zapomniałeś loginu lub hasła napisz email do admistratora forum, nie zakładaj kolejnych kont!

Zdjęcie

Ogłoszenie - samozmieniające się wizytówki

• Zamknięty Temat jest zamknięty
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 xqv

xqv

MasterDM

• neverwinter2.gram.pl
  • Inne: Aeris - Mistrz Gry
  • 26666 postów
  • Maska Zdrajcy:Tak
  • Gniew Zehira:Tak

Napisano 06 sierpień 2017 - 18:22

*
Popularny

W związku z serią pożal się Boże ataków hakerskich w wykonaniu Vvuzka et consortes, które polegały na zmienianie wizytówek przypadkowym postaciom między innymi (mamy potwierdzone przypadki, że raz czy dwa napisali coś innego) na fałszywe hasła reklamowe Ashaby (doceniamy kreatywność, niemniej jakbyście nie pisali o tym "oficjalnym" serwerze, to może ktoś by się na to nabrał - a tak mocne 2/10), sugerujemy sprawdzić, czy z wizytówką postaci wszystko w porządku. 

Hakerom od siedmiu boleści zaś sugerujemy zrobić coś konstruktywnego ze swoim smutnym życiem. 

Najczęściej gg mam WYŁĄCZONE, odpalam tylko w sprawach nagłych - sugerowana forma kontaktu: PW na forum.

GRACZU! Privy NIE są dobrą metodą komunikacji z Ekipą. Swoje deklaracje, pytania i inne sprawy zawierzaj w dziale Spraw do Ekipy - ułatwisz tym samym nam robotę i zmniejszasz szanse, że twoje sprawy gdzieś umkną albo zostaną zapomniane. 

#2 Araman

Araman

Forumowicz

• Aeris - Mistrz Gry
  • Inne: Aeris - Budowniczy, Konwent Wiedzy Mistycznej
  • 588 postów
  • 42510225
  • Araman1111

Napisano 06 sierpień 2017 - 18:28

*
Popularny

A tak w ogóle, to chuj wam w dupę zawszone karaczany.

#3 Szejdi

Szejdi

Forumowicz

• Użytkownik
  • Inne: Kondotierzy
  • PipPip
  • 587 postów
  • krieglein
  • Wersja gry:1.23

Napisano 06 sierpień 2017 - 18:38

Ja osobiście chciałam podziękować vvuzkowi za włamanie mi się na konto i pozmienianie mi wizytówki, popłakałam się ze śmiechu <3 :"D Kiedyś zrobię do tego opisu arta.

• Dzamber lubi to

But that would not be me.

IPB Skin By Virteq