Skocz do zawartości

Ogłoszenie

Zapomniałeś loginu lub hasła napisz email do admistratora forum, nie zakładaj kolejnych kont!

Zdjęcie

SZUKAM DRUŻYNY - NOWE POSTACIE

low level

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
42 odpowiedzi w tym temacie

#1 Szejdi

Szejdi

Forumowicz

• Użytkownik
  • Inne: Kondotierzy
  • PipPip
  • 587 postów
  • krieglein
  • Wersja gry:1.23
  • Maska Zdrajcy:Tak
  • Gniew Zehira:Tak

Napisano 27 wrzesień 2017 - 12:03

Edycja poszukiwań drużyny na questy Maztikańskie pod kątem nowym graczy i postaci. 

Ponieważ wiele nowych osób i postaci nie może znaleźć punktu zaczepienia, a i w kwestii integracji takowych przydałaby się jakaś inicjatywa, proponuję sformowanie drużyny - lub drużyn - dla nowych graczy i postaci!  :)

Słowem wstępu, dla niewtajemniczonych - obecnie trwa na Aeris kampania maztikańska (więcej info w odpowiednich tematach). W jej skład, oprócz otwartych questów obejmujących cały serwer, wchodzą też organizowane questy drużynowe. Drużyny powinny liczyć przynajmniej 3-4 osoby. Dostępne przygody wypisywane są na LIŚCIE i różnią się typem (bojowe, badawcze, lokalne itd.).

Poza standardowymi nagrodami (złoto i doświadczenie, rzadziej przedmioty) z questów tych dostaje się punkty - rodzaj specjalnej waluty, wykorzystywanej do kupowania specjalnych ulepszeń dla osady budowanej przez graczy, a także innych propsów.

Levele: od 1 do powiedzmy 12-15. 

Ten temat ma ponadto służyć nowym graczom i/lub postaciom, więc wyjadacze sio do tematu ogólnego  ;)

Zainteresowanych proszę o wypisanie swojej postaci i kilku słów o niej (level, klasa, preferowany rodzaj questów - rzeczy które ułatwią dobranie drużyny) pod tematem.

Inicjatywa za zgodą Iksa.

• glaca lubi to

But that would not be me.

#2 Jurex

Jurex

Początkujący

• Użytkownik
  • Pip
  • 10 postów

Napisano 04 październik 2017 - 17:55

No dobra, liczę na was. Zglasza się niejaki Andrai łotrzyk/kapłan (3/3), głównie skupiony na walce i na zdolnościach retorycznych. Preferowany rodzaj questów - żaden, nie ma co wybrzydzać ;)

• Szejdi lubi to

#3 Szejdi

Szejdi

Forumowicz

• Użytkownik
  • PipPip
  • 587 postów
  • krieglein

Napisano 04 październik 2017 - 18:25

Ja mogę dać moje diabelstwo na jakoś 6-7 lvlu obecnie :"D

#4 Kalart

Kalart

Forumowicz

• Użytkownik
  • PipPip
  • 248 postów
  • Wersja gry:1.23.1765 Polish

Napisano 05 październik 2017 - 01:52

Argent 10 poziom UB/łotrzyk. 

Postać nieco niedopracowana, sam jeszcze nie wiem czego chcę :) Niemniej postać jest chaotyczno-zła, dosyć skupiona na swoim własnym celu. Jeśli nie uzna, że obecność w drużynie nie jest z nim zbieżna, to po prostu do Matizki nawet nie wyruszy. Jednocześnie istnieje ryzyko zachowań głupich czy bardzo lekkomyślnych, więc może zaistnieć ryzyko perma. Tak więc tylko na własne ryzyko  :mrgreen:

#5 enemys

enemys

Adminofaszysta

• neverwinter2.gram.pl
  • Inne: Aeris - Budowniczy, Aeris - Mistrz Gry
  • 10579 postów
  • 4392048
  • Slithan

Napisano 05 październik 2017 - 10:50

Trochę ciężko u mnie z czasem, ale jakby się udało dogadać jakiś termin w weekend:

Zorkath, mnich/wojownik, 9. poziom. Preferowane zajęcia: mordobicie, mędrkowanie, czcze dyskusje, potencjalnie niedługo: wysadzanie rzeczy w powietrze.

Nie jestem MG, tylko adminofaszystą.

Od wtorku do czwartku każdego tygodnia zajęty i nieobecny (ew. obecny z doskoku na forum) - o ile serwer się nie pali i nie wali, nie pomogę.

PROSZĘ ZGŁASZAĆ BUGI W DZIALE BUGÓW, NIE PRZEZ PRYWATNĄ WIADOMOŚĆ, CHYBA ŻE W GRĘ WCHODZĄ SZKODLIWE EXPLOITY BĄDŹ BŁĘDY WYMAGAJĄCE BARDZO PILNEGO ZAŁATANIA!

Pierwsze prawo Aeris w ujęciu molekularnym: każdy elektron ma swój spin, każdy gracz Aeris ma swoją spinę.

#6 MorgothPalantir

MorgothPalantir

Zasiedziały

• Aeris - Budowniczy
  • Inne: Enklawa Thay, Kondotierzy, Unia
  • 3453 postów

Napisano 05 październik 2017 - 11:03

Mogę zaproponować mój zwierzyniec jakby komuś czegoś do pełnej drużyny brakowało - tylko, że ja wyłącznie wieczorami

Vaath - czarodziej koło 15

Cynthia - kapłan/kupiec Waukeen 12 poziom

Salrila - czarnoksiężnik 14 poziom

Ysket - czarodziej/mistyczny mędrek/cc na wywoływania jakiś 8 poziom

Cayneri - uotrzyk 6 poziom (xD)

i T'risse - czarodziej/dagger/MO z hipsem 15 poziom

do wyboru do koloru.

Spoiler

Internety nie pomagają znaleźć dobrego portretu postaci? Pogadaj ze mną, a postaram się coś wytrzasnąć! Tu są moje próbki obrazków!

#7 Szejdi

Szejdi

Forumowicz

• Użytkownik
  • PipPip
  • 587 postów
  • krieglein

Napisano 05 październik 2017 - 13:49

Oki! Więc mamy:

Andrai - 6 lvl (Jurex)

Argent - 10 lvl (Kalart)

Zorkath - 9 lvl (Enemys)

Morgoth - do tego zestawu, żeby nie robić rozstrzału levelowego, myślę że Ysket (8) albo Cayneri (6).

+mój Leucis, kulturalny diablęcy warlock na 6-7 jakoś. 

Wszystkim pasuje ten skład? Czy ktoś ma jakieś uwagi, wątpliwości, coś? : D 

#8 Beatrice

Beatrice

Zasiedziały

• Użytkownik
  • Inne: Jialverdin, Kondotierzy, Konfraternia, Konwent Wiedzy Mistycznej
  • PipPipPipPip
  • 3430 postów
  • 41432636
  • Beatrice

Napisano 05 październik 2017 - 13:54

Jakby trzeba było nawalacza do questów wieczornych albo weekendowych, to jest mój barbarzyńca Dustil (7). Dyplomacji raczej nie poprowadzi, ale buzię obije jak trzeba.

Użytkownik Beatrice edytował ten post 05 październik 2017 - 13:54

... I wiedzie nas siedem demonów, co nami się karmią!

Angelica:
Spoiler

Kier:
Spoiler

Kou:
Spoiler

Elisa Larleen:
Spoiler

Sabal:
Spoiler

___
PRACUJĘ DO GODZINY 19, OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU. JESTEM WOLNA OD 20. ZAWSZE, CHYBA ŻE POWIEM INACZEJ

#9 MorgothPalantir

MorgothPalantir

Zasiedziały

• Aeris - Budowniczy
  • Inne: Enklawa Thay, Kondotierzy, Unia
  • 3453 postów

Napisano 05 październik 2017 - 14:01

Może bądź mój cycek, bo nie macie maggusa

Spoiler

Internety nie pomagają znaleźć dobrego portretu postaci? Pogadaj ze mną, a postaram się coś wytrzasnąć! Tu są moje próbki obrazków!

#10 lekki73

lekki73
  • Użytkownik
  • 3 postów

Napisano 08 październik 2017 - 12:45

Ja się chętnie pisze, Goinar Mountanell lvl 5 łowca/wojownik ( plus nieodebrana nagroda za historie kat. III ) głównie specjalizuje się w walce (dwa topory), sztuka przetrwania, picie po karczmach i ewentualne karczemne mordobicie. 

#11 Szejdi

Szejdi

Forumowicz

• Użytkownik
  • PipPip
  • 587 postów
  • krieglein

Napisano 08 październik 2017 - 15:40

Oki, to pierwszy team złożony! Założę temat w przygodach, wybierzemy jakiegoś questa i w praniu wyjdzie, jak działa taki team. Jeśli nie zadziała - nie ma się co martwić, najwyżej się przegrupujemy i np. podzielimy na dwa mniejsze :)

#12 Kalart

Kalart

Forumowicz

• Użytkownik
  • PipPip
  • 248 postów
  • Wersja gry:1.23.1765 Polish

Napisano 10 październik 2017 - 12:27

Kiepsko z aktywnością zgłoszonych graczy, trzeba pisać ludziom na PW lub łapać w grze i skierować do tematu :z przygodą :)

Kto wykazuje choć minimalne chęci do questów i ma postać na 1-15 lv, zgłaszać się! Jest potencjał na utworzenie dwóch drużyn.

W zależności od graczy można stworzyć jedną grupę dla bardziej i mniej aktywnych, albo na "dobroli" i "zuoli" czy na inny podział, który zostałby zaakceptowany przez zainteresowanych. Najlepiej byłoby to zrobić przez odgrywkę (albo w toku przygody, albo przez zapoznanie się z postaciami podczas spontanicznych spotkań w grze), ale w ostateczności można stworzyć drużyny w tym temacie.

#13 thorien

thorien

Emperor's Finest

• Aeris - Mistrz Gry
  • Inne: Enklawa Thay, Konwent Wiedzy Mistycznej
  • 768 postów
  • thorien

Napisano 10 październik 2017 - 12:38

Jeżeli by tej mniej złolskiej drużynie brakowało postaci walczącej wręcz, Eliana z chęcią pomoże. :)

When I was just a baby my mama told me. Son,
Always be a good boy, don't ever play with gun.

Spoiler

[DM]thorien - Zasady prowadzenia, oceniania i ogólnej współpracy.

#14 Szejdi

Szejdi

Forumowicz

• Użytkownik
  • PipPip
  • 587 postów
  • krieglein

Napisano 10 październik 2017 - 13:26

Myślę że na stówę złożymy dwie drużyny. Na początek możemy złożyć się w jedną i zrobić takiego 10-osobowego kolosa na próbę (ten quest będzie kotłem bałkańskim, ale jednocześnie dobrym testem :"D) i potem się podzielił na dwie drużyny uvu

Także Thorien - dobijaj do tematu w przygodach, tego Low Drużyny :D

#15 Rotsuken

Rotsuken

Zasiedziały

• Użytkownik
  • Inne: Konwent Wiedzy Mistycznej
  • PipPipPipPip
  • 4237 postów

Napisano 10 październik 2017 - 15:08

Dopiszę się, chociaż nie wiem czy w ogóle będę działał bo raz że jestem jednak starym graczem - tylko powracającym - a dwa że zdążyłem się sparzyć na drużynach robionych z ludźmi których znałem, więc jestem nieco sceptyczny wobec grupy składającej się z mocno losowych i niekoniecznie pasujących do siebie postaci. Do tego jestem wybredny :) 
No ale może będzie np. w grupie potrzeba kogoś od konkretnych zadań i zrobię nową postać już specjalnie pod to. Jakieś opcje są. Mogę też pomagać z doskoku, gdy akurat będzie potrzeba czegoś co moje postacie mogą wnieść.

Obecne postacie to:
Brenmin - woj 9 lvl, PD z ciągotami do paladyństwa. Może mieć w drużynie postacie złe, jeśli ma to służyć nakręcaniu odgrywania, ale trzeba brać pod uwagę że z wyraźnie złymi albo łamiącymi prawo będzie mu nie tylko nie po drodze, ale wręcz może to prowadzić do konfliktu. Np. dyskusje czy możemy się włamać gdzieś albo umoralnianie drużynowego łotrzyka (czy deprawacja przez niego) są spoko, to fajne kontrasty. Ktoś, kto z zimną krwią będzie mordował niewinnych zdecydowanie nie. 
Hernan - łotrzyk z niewyparzoną gębą, umie się bić, skradać i załatwiać pułapki/zabezpieczenia. Może też grać. Na nerwach ;-)

Jak mówiłem, mogę zrobić nową postać. Czy to tanka który zawsze nadstawia karku za innych, jakiegoś buffera który staje za wszystkimi ale daje im bonusy czy do innej roli, jaka byłaby potrzebna. Osobowość i podejście też mogę w miarę dostosować pod drużynę. Aczkolwiek nie przepadam za klimatami bardzo zuolskimi. 

Nie będę miał żadnego żalu jeśli się nigdzie nie załapię, bo podejście do pewnych rzeczy mam specyficzne i nie zawsze zgodne z innymi. Introwertyczna część mojej natury sprawia, że czasami wolę być sam niż z innymi. 

• thorien lubi to
And when the world starts to burn
At the point of no return
Keep a hold of your conviction
Tear out the affliction
And before the world turns black
Stand up and take it back!

#16 Krasnoludek

Krasnoludek

Początkujący

• Użytkownik
  • Pip
  • 31 postów
  • Krasnoludek
  • Wersja gry:1.023

Napisano 10 październik 2017 - 15:46

Mam postać imieniem Edric "Żelaznoręki" - kaleki, niemy młodzieniec. Specjalizacja: zdolności oratorskie, nawalanie toporem, podstawowe niemagiczne leczenie, stolarka i rzeźbiarstwo (tak). Postać jest praworządna dobra i jest żarliwym wyznawcą Tyra, dlatego nie interesują jej mroczne rzeczy, zbrodnie, mordowanie niewinnych, kradzież i przemyt i tak dalej. Wszystko ładnie, zbieranie kwiatków, ratowanie wdów i sierot, pomaganie w hospicjum, względnie bicie złych orków czy innych demonów. Takie rzeczy. Poziom 13 obecnie.

Interesują mnie głównie eventy nastawione na fabułę, szczególnie takie z zagadkami i dylematami moralnymi. Nie interesuje mnie mechaniczne bicie żab patykiem.

• thorien lubi to

#17 Szejdi

Szejdi

Forumowicz

• Użytkownik
  • PipPip
  • 587 postów
  • krieglein

Napisano 10 październik 2017 - 16:27

Rot, dopisz się tam do tematu.

A akurat Edric przecież jest już ogarniętą w towarzystwie i całkiem ustawioną postacią...?

• Zireael lubi to

#18 Patrycjuszka

Patrycjuszka

Początkujący

• Użytkownik
  • Pip
  • 89 postów

Napisano 10 październik 2017 - 20:01

I ja bym chętnie spróbowała, jak dotąd ciężko mi się załapać :)

Daphne Rosedust, kochliwa i trzpiotowata kapłanka Sune 14 poziomu z radością wniesie trochę piękna w tą egzotyczną krainę ;)

Miłość Ci wszystko wybaczy. Smutek zamieni Ci w śmiech.

ITikT9G.gif

#19 Szejdi

Szejdi

Forumowicz

• Użytkownik
  • PipPip
  • 587 postów
  • krieglein

Napisano 10 październik 2017 - 20:43

To może zmontujemy mid drużynę? Edric, Daphne? 

• Patrycjuszka lubi to

#20 Patrycjuszka

Patrycjuszka

Początkujący

• Użytkownik
  • Pip
  • 89 postów

Napisano 12 październik 2017 - 17:17

To może zmontujemy mid drużynę? Edric, Daphne? 

Ja jestem za! :)

Miłość Ci wszystko wybaczy. Smutek zamieni Ci w śmiech.

ITikT9G.gif

IPB Skin By Virteq