Skocz do zawartości

Ogłoszenie

Zapomniałeś loginu lub hasła napisz email do admistratora forum, nie zakładaj kolejnych kont!

Zdjęcie

Dam pracę

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 Morrie

Morrie

Zasiedziały

• Scenarzysta
  • 16901 postów
  • 657013
  • Wersja gry:1.23
  • Maska Zdrajcy:Tak
  • Gniew Zehira:Tak

Napisano 06 grudzień 2017 - 13:22

Poszukuję grupy zdolnych osób do wykonania serii zadań, mogących być nieco przyziemnymi, ale wymagających pewnych konkretnych umiejętności. Mile widziana umiejętność kreślenia map, przetrwania w niekoniecznie cywilizowanych okolicach, jak również pewna wiedza rolnicza. Niezbędna jest też umiejętność zachowania dyskrecji.

Więcej szczegółów podam osobiście, zaś ostateczne zadania przekażę dopiero po wybraniu kandydatów. Kandydaci mogą zgłaszać się do mnie w "Skamieniałym Illithidzie" bądź w wieży Konwentu.

Nagroda za ukończenie zadań z powodzeniem będzie z pewnością warta zachodu.

Sinzyne

OOC: Mocno preferowane nowe postacie (do 12 poziomu) oraz nowi gracze (acz nie jest to niezbędne). A zgłoszenia najlepiej osobiste (a nie na PW ;) ).

• thorien lubi to

"Of all the things I hold in high regard, rules are not one of them."

"If you don't like how the table is set, turn over the table."

"The nature of promises, is that they remain immune to changing circumstances."

"I know what I have to do. We'll have many nights like this. Making plans, very little sleep."

"They made as a great favor. We are no longer bound by allegiances. We live by one rule, and one rule only. Never again to be put in such a position."

"Take a step back, look at the bigger picture."
Frank Underwood, "House of Cards"

Jeśli nie reaguję na posty w tematach postaci - proszę o przypomnienie się na GG bądź PW. W natłoku zajęć i postów zdarza mi się zapomnieć o niektórych kwestiach.

#2 Morrie

Morrie

Zasiedziały

• Scenarzysta
  • 16901 postów
  • 657013
  • Wersja gry:1.23
  • Maska Zdrajcy:Tak
  • Gniew Zehira:Tak

Napisano 08 grudzień 2017 - 07:58

OOC: Zainteresowanym najłatwiej będzie mnie znaleźć jutro i w niedzielę między 12 a 15 oraz wieczorem w sobotę ;)

"Of all the things I hold in high regard, rules are not one of them."

"If you don't like how the table is set, turn over the table."

"The nature of promises, is that they remain immune to changing circumstances."

"I know what I have to do. We'll have many nights like this. Making plans, very little sleep."

"They made as a great favor. We are no longer bound by allegiances. We live by one rule, and one rule only. Never again to be put in such a position."

"Take a step back, look at the bigger picture."
Frank Underwood, "House of Cards"

Jeśli nie reaguję na posty w tematach postaci - proszę o przypomnienie się na GG bądź PW. W natłoku zajęć i postów zdarza mi się zapomnieć o niektórych kwestiach.

IPB Skin By Virteq