Skocz do zawartości

Ogłoszenie

Zapomniałeś loginu lub hasła napisz email do admistratora forum, nie zakładaj kolejnych kont!

Zdjęcie

Szukam drużyny!

życie na krawędzi potrzebni chętni silni niekoniecznie mądrzy

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 RamireZ

RamireZ

Faszystowski Demagog

• Użytkownik
  • Inne: Straż Aeris
  • PipPipPip
  • 1098 postów
  • ramireez
  • Wersja gry:1.23.1765
  • Maska Zdrajcy:Tak
  • Gniew Zehira:Tak

Napisano 15 kwiecień 2018 - 11:31

Cześć i czołem!

Pewnie gdzieś w maju powrócę na serwer, ale że nie chcę tworzyć już kolejnego paladyna albo czegoś podobnego, chciałbym wyjść ze strefy komfortu i zagrać inaczej. W związku z powyższym poszukuję kilku chętnych na sformowanie mniejszej lub większej ekipki. Ogólny plan jest taki: zagrać wyznawców zakazanego kultu o jakichś jasno postawionych celach i dążyć do ich realizacji bez zawiśnięcia na sznurze (a jak to nie zadziała, to zawisnąć w spektakularny sposób!). Myślę o zakazanym kulcie, ale równie dobrze możemy się ugadać na jakąś agenturę czy coś podobnego -- przede wszystkim interesuje mnie czynnik ryzyka, wymuszający myślenie i planowanie oraz daleko posuniętą konspirację.

Pole do popisu jest spore, ale przed dogadaniem konkretów potrzebni są gracze, którzy nie będą płakać jeśli:

1. Upermią im postać;
  2. Coś im nie wyjdzie;
  3. Ich postaci nie będą znane i szanowane;
  4. Droga do celu będzie długa i wyboista, a szanse powodzenia znikome;
  5. Nie będziemy kozaczyć na masówkach i tym podobnych.

Ewentualnych chętnych proszę na PW albo ewentualnie tutaj odpowiedź. Szczegóły, wiadomo, będziemy dogadywać już niejawnie. :)

Powiedzmy, że zgłaszamy się do końca kwietnia. Możecie też słać mi na PW jakieś swoje pomysły dotyczące charakteru grupy, swoich postaci, ich ról itd. itp.

Użytkownik RamireZ edytował ten post 15 kwiecień 2018 - 12:28

• Lordi lubi to

RIP Arlan Melville, paladyn Torma i porucznik SB, 4.IX.2015 -- 19.VIII.2016

RamireZ na queście paladynem:

Spoiler

RamireZ z rzutem 20 na k20:

Spoiler

#2 Kalart

Kalart

Forumowicz

• Użytkownik
  • PipPip
  • 363 postów
  • Wersja gry:1.23.1765 Polish

Napisano 15 kwiecień 2018 - 12:21

Zgłaszam się.

• RamireZ lubi to

#3 Urdhgag ver.2

Urdhgag ver.2

Początkujący

• Użytkownik
  • Pip
  • 25 postów
  • Urdhgag

Napisano 27 kwiecień 2018 - 21:27

Hmmm... potencjał w tym jest więc może i ja się zgłoszę: pytanie brzmi czy (przy nawale mrocznych kultów, epickych wybuchów i walk bogów) nie byłoby ciekawiej stworzyć jakiś gang, który z maggggggami i bogami miałby niewiele wspólnego. Jestem ciekaw czy miszczowie poprowadziliby takiej drużynie chętniej niż "typowym" bohaterom. Bo choćby przygoda z naadem na bank czy sklep, czy wykurzeniem konkurencyjnego gangu (choćby z tej starej chaty z okolic pól obok aulos) mogłaby być ciekawa.

Edit: jeżeli pomysł przypadłby do gustu to pewnie zrobiłbym sobie pół orka barda - byłoby ciekawie!

Użytkownik Urdhgag ver.2 edytował ten post 27 kwiecień 2018 - 21:28

#4 RamireZ

RamireZ

Faszystowski Demagog

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 1098 postów
  • ramireez

Napisano 27 kwiecień 2018 - 23:24

Generalnie pomysł spoko, tyle że nie do końca mi o to chodzi. To jest niżej poziom jeśli chodzi o konspirację. W pomyśle z kultem grozi stryczek za samo istnienie, więc trzeba się będzie jeszcze bardziej pilnować i ewentualnie kombinować, jak coś się zacznie sypać. Nikt nie powiedział, że nasze postacie muszą sobie ufać nawzajem. :)

Spoiler

Spoiler

#5 RamireZ

RamireZ

Faszystowski Demagog

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 1098 postów
  • ramireez

Napisano 03 maj 2018 - 08:35

Powiedzmy, że do jutra można się jeszcze namyślić i jakimś swoim pomysłem rzucić. Później pewnie też będzie można dołączyć, ale już do gotowego przedsięwzięcia. :)

Spoiler

Spoiler

IPB Skin By Virteq