Skocz do zawartości

Ogłoszenie

Zapomniałeś loginu lub hasła napisz email do admistratora forum, nie zakładaj kolejnych kont!

Zdjęcie

Projekt Mnicha i wioska.

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 Dzamber

Dzamber

Wielki Matematyk Czajników

• Aeris - Mistrz Gry
  • Inne: Aeris - Budowniczy, Klan Battleborn, Kondotierzy, Konwent Wiedzy Mistycznej, Krąg Druidów
  • 1349 postów
  • Dzamber
  • Maska Zdrajcy:Tak
  • Gniew Zehira:Tak

Napisano 07 lipiec 2018 - 10:17

Może nie tyle, co temat na forum questowy, co raczej taki bardziej informacyjny - każdy chętny może przyjść i pogadać z mnichem/zapytać czy mu czegoś nie trzeba/inne rzeczy, w tym nawet spalenie tego(ale raczej prosiłbym nie xD)

Poprawną metodą umówienia się na takie coś jest "No. To ja chciałbym to i to zrobić, kiedy moglibyśmy to zagrać?" - Bo jakieś większe akcje jako deklarka na forum nie przejdą raczej. Generalnie to można oczywiście deklarować rzeczy, ale istnieje spora szansa, że i tak powiem "a, jak to robisz to dawaj na questa bo to trzeba odegrać".

Najlepiej jakbyście w trzy osoby przychodzili, ale jeśli ktoś nie ma ekipy i chce sam, to też może.
3 graczy > 1 gracz > 6 graczy.
Mniej-więcej tak to wygląda, jeśli chodzi o mój komfort prowadzenia graczom.

Jeśli ktoś chce jakąś konkretniejszą zahaczkę, to może się mnie podpytać w formie jakiejś deklarki o szczegóły, które aktualnie tajemnicą nie są(opcja dla leniuszków + szczerze to trochę chyba nudne tak przez forum zawsze?), lub ewentualnie iść odegrać podpytanie się w przytułku i wśród biedoty(opcja preferowana)

Podpowiem, że niektórzy gracze są zaznajomieni już z tym mnichem, więc można popytać też u nich.

A! I jeszcze istotna sprawa - drobne plotki są drobnymi plotkami, a nie głównym wydaniem wiadomości. Nie ma więc tam szczegółów, a fakty mogą odbiegać od plotek i to dość mocno.

No. I w temacie można zadawać pytania, jeśli ktoś jakieś ma.
  • Araman i Laref lubią to
"Co przeciętny użytkownik forum chciałby mi przekazać gdy czyta moje posty: http://i.imgur.com/QZt4zVl.png "
"Moje buildy:
Spoiler
"
"Zmiany zmieniają człowieka" ~~ Paulo Coelho

IPB Skin By Virteq