Skocz do zawartości

Ogłoszenie

Zapomniałeś loginu lub hasła napisz email do admistratora forum, nie zakładaj kolejnych kont!

Zdjęcie

Plotki w Wiosce Mnicha Borhusa

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 Dzamber

Dzamber

Wielki Matematyk Czajników

• Aeris - Mistrz Gry
  • Inne: Aeris - Budowniczy, Klan Battleborn, Kondotierzy, Konwent Wiedzy Mistycznej, Krąg Druidów
  • 1520 postów
  • Dzamber
  • Maska Zdrajcy:Tak
  • Gniew Zehira:Tak

Napisano 01 sierpień 2018 - 20:44

Temat dla tych którzy regularnie w niej bywają.

"Co przeciętny użytkownik forum chciałby mi przekazać gdy czyta moje posty: http://i.imgur.com/QZt4zVl.png "
"Moje buildy:
Spoiler
"
"Zmiany zmieniają człowieka" ~~ Paulo Coelho

#2 Finrael

Finrael

Aktywny

• Aeris - Mistrz Gry
  • Inne: Jialverdin, Klan Battleborn, Konfraternia, Konwent Wiedzy Mistycznej, Krąg Druidów, Nelanthery
  • 1855 postów
  • Maska Zdrajcy:Tak
  • Gniew Zehira:Tak

Napisano 01 sierpień 2018 - 21:17

Pośród namiotów krążą plotki, że ponoć w wiosce żyje jakiś złodziej kur, który zabiera tylko zdrowe kury, nie dotykając nawet kurczaków, a koguty mordując co do jednego. Mówią też, że to nie złodziej a jakieś magiczne monstrum wyglądające jak przerośnięty kogut, którego złapali pomagający wiosce awanturnicy i wrócili z nim jakoś w środku nocy, taszcząc go związanego jak prosię wraz z siatką pełną skradzionych kur. Ponoć miał metalowe pazury i stalowy dziób, a jego pióra były piękniejsze niż najdorodniejszego koguta w okolicy. Inni się śmieją, że z pewnością ział również ogniem...

Pewne jest jednak tylko to, że kury wróciły do zagród i że ich właścicielki do tej pory kłócą się o najdorodniejszą kurę o imieniu Sally, mimo prób załagodzenia sporu przez pewną łuczniczkę.

Następnego dnia zaczęło się również mówić, że podobno ktoś w wiosce ma już-nie-tak-tajne zapasy alkoholu...

Dołączona grafika

IPB Skin By Virteq